Facebook Ailesi

Custom Search

27 Kasım 2016 Pazar

28 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

28 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Hedef ve ideallerinize ulaşmak konusunda kendinizi engellenmiş hissedebilir ve bu süre zarfında bir takım aksilikler yaşayabilirsiniz. Bugünlerde gereksiz tartışmalar yaşamamak için aklınızdan geçeni hemen dile getirmemenizde fayda var.

Boğa
Aileniz, yakın çevreniz, iş arkadaşlarınız ya da çalıştığınız müşterileriniz, şu sıralar sizin öneri ve yorumlarınızı duymak istemiyor gibi görünebilirler. Ancak bu durum fazla uzun sürmeyecek. İki-üç gün sonra görüşlerinize ne kadar önem verdiklerini fark edeceksiniz.

İkizler
Şu sıralar sevdiğiniz ya da çalıştığınız kişiler sizin söylemek istediklerinizi yanlış anlayabilir. İlişkilerinizin zarar görmesini istemiyorsanız, bir süre düşüncelerinizi kendinize saklamanızda yarar var.


Yengeç
Çevrenizdeki bazı kişiler bu ara üzerinize fazla gelebilir. Her ne kadar nezaketinizi ve soğukkanlılığınızı korumaya çalışsanız da, ne yazık ki karşınızdakiler bu gayretinizi anlamayacak ve kendinizi gereksiz tartışmalar içinde bulacaksınız.

Aslan
Maddi durumunuz ya da planladığınız diğer konularla ilgili ani değişiklikler ve ön göremediğiniz birtakım farklı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu süre zarfında tek yapmanız gereken şey; sabırlı olup beklemek.

Başak
Son zamanlarda kendinize olan inancınız azalabilir. Üstelik başarılı olacağınıza emin olduğunuz konularda dahi tereddüt ediyor olabilirsiniz. Fakat endişelenmeyin, bu durum geçici. Sadece sakinleşmeye ihtiyacınız var.

Terazi
Meslektaşlarınız veya iş arkadaşlarınızla olan diyaloglarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemin içerisindesiniz. İş arkadaşlarınız birtakım konulara yüzeysel bakıyor. Bu durumu çözüme kavuşturmak istiyorsanız, gereğinden fazla çaba sarf etmeniz gerekecek.

Akrep
Bu ara imzalanacak evrak, sözleşme ya da üzerinde anlaşmaya varmanız gereken konularınız varsa, dikkati elden bırakmamalısınız. Aksi takdirde, haklarınızın çiğnenme tehlikesiyle karşı karşıya kalmanız olası.

Yay
Şu sıralar Yayların duygusal olarak beklentilerini geri planda tutmaları gerekiyor. Zira yapacakları işler karşısında duymayı bekledikleri iltifatları duyamayabilirler. Gergin ve tartışmalı ortamlardan da kaçınmalarında yarar var.

Oğlak
Bugünlerde olayları biraz akışına bırakabilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar karşısında direnç göstermeyip değişiklikleri kabul etmeniz daha iyi olacak. İnatçı ve ısrarcı olmaktan vazgeçip, değişikliklere uyum sağlamayı denemelisiniz.

Kova
Birtakım konularda çevrenizdeki insanları motive edebilen tek kişi sizsiniz. Fakat etkili sonuçlar alabilmeniz için, bu kişileri harekete geçirme yönünde daha fazla efor harcamanız gerekiyor. Öte yandan size yüklenen bu sorumluluktan da yavaş yavaş sıkılmanız söz konusu.

Balık
Ailenizi ve çevrenizi de ilgilendiren gayrimenkul ile ilişkili konularda olayları çözüme kavuşturma görevi size düşecek. Bu noktada mümkün olduğunca sakin, pozitif ve nazik olmaya gayret gösterirseniz, beklediğiniz olumlu sonuçları çok kısa bir zamanda elde edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder