Facebook Ailesi

Custom Search

15 Kasım 2016 Salı

28 Kasım 2016 Yeniay ve Burçlar

Yay Burcu Yeniay'ı

28 Kasım 2016'da Yay Burcunda Yeniay Gerçekleşiyor!

Bugün Yay burcunda yaratıcılığımızı kullanabileceğimiz heyecan verici gelişmelere açık bir yeni ay var. Yeni ay bireyselliği destekliyor.
Dolayısıyla, kendi istek, ihtiyaç ve beğenilerimiz doğrultusunda ilerleme fırsatı bulabiliriz. Kendimize özgür alan yaratma ihtiyacı duyabiliriz.
Aynı zamanda, genelde veya yönetici pozisyondaki kişiler bakımından hoş gelişmelere ve sürprizlere açık günlerdeyiz. Yeni başlangıçlar yapmak veya istenilen konularda hızla sonuç alabilmek olasılığı yüksek. Biraz huzurla nefes almaya çok ihtiyacımız var. Öyle değil mi?

Yay Burcu Yeniay'ı ve Burçlara Etkileri

Koç
Yeteneklerinize, özgün özelliklerinize ve kendinize güvenebileceğiniz günlerdesiniz. Bugünlerde ön plana çıkabilir ve herkese neler yapabileceğinizi gösterebilirsiniz. Yeni fikirler üretebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz..

Boğa
İşinizi, evinizi, yaşadığınız yeri veya ailenizle ilgili konuları ilgilendiren başlıklar ön planda. Ailenizle ve sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sorumluluklarınızdan kaçmamalısınız. Yer değişikliği yapmayı düşünebilir. İleri zamanlar için şimdiden planlar yapabilirsiniz.

İkizler
Kendinize özgür alan yaratmak isteyebilir ve özgürlüğünüzün ya da hayattan keyif almanızın önünde duran her şeyden ve herkesten kurtulmak isteyebilirsiniz. Kendinize uyan bir günlük yaşama geçiş yapabilmek için, günlük rutininizde yenilikler yapabilirsiniz.


Yengeç
Yaratıcılık gerektiren işlerle alakalı maddi getirisi olabilecek veya sanatsal kapsamı olan iş, ilişki veya işbirlikleri gündemde. Yeteneklerinizden en verimli şekilde faydalanmak isteyebilirsiniz. Maddi konularda yenilikler söz konusu olabilir.

Aslan
Bugünlerde sizi heyecanlandırmayan, beklentilerinizi karşılamayan, motive etmeyen ya da sıkan iş, ilişki, işbirliği, alışkanlık ya da aklınıza her ne geliyorsa o başlığı geride bırakıp, hayatınızda yepyeni ve heyecan verici açılımlar yapabilirsiniz. Kalbinizin sesini dinlemeye çalışın. İstediğiniz olaylara odaklanmayı tercih edin..

Başak
Bazı konularda doğru yerde olup olmadığınızı ya da doğru kararlar alıp almadığınızı sorgulayabilirsiniz. Yeni ay, bu endişelerinizi gidermenize ve önemli bilgiler edinmenize yardım edebilir.

Terazi
Bazı istek ve ihtiyaçlarınızı gidermeye çalışırken ya da başkalarının taleplerine koşarken yeni bağlantılar, yararlı ilişkiler veya karlı işbirlikleri kurma olasılığınız yüksek. Maddi anlamda genişme yaşayabileceğiniz pozitif dönem...

Akrep
Başarıya giden yolda hızlı adımlar atıyorsunuz. Zaman zaman bu durumla ilgili şüpheye düşseniz de, bu yeni ay imajınızı kuvvetlendirmeniz ve başarılı olmanız için olanak sağlayabilir. Fırsatları kaçırmayın! Kendinizle ilgili değişiklikler yaptırmak isteyebilirsiniz.

Yay
Çevre değişikliğine ihtiyacınız var. Mevcut sorunlardan veya rutin işlerden uzaklaşabileceğiniz günlerdesiniz. Somut veya soyut anlamda seyahatler söz konusu olabilir. Gerçekten yolculuklara çıkabilir veya başka dünyalara dalabilirsiniz. Kısa bir kış tatili size muhteşem bir deneyim kazandıracaktır..

Oğlak
Hırslı yapınız ve işkolik olma özelliğiniz nedeniyle duygusal ihtiyaçlarınızı arka planda bıraktığınızı fark edeceğiniz gelişmelere açık günlerdesiniz. Duygusal yaşamınız ön planda. İç huzura odaklanmaya çalışın!

Kova
Bazı ilişki veya işbirliklerinizde sıkıntılı durumlar söz konusu olabilir. Çevrenizdeki kişilerin veya işbirliklerinizin size yeterince destek olmadığını görebilirsiniz. Size faydası olmayan işbirliği ve ilişkilerden uzaklaşıp yararlı birliktelikler kurabilirsiniz.

Balık
Özel yaşamınızı, ticari ilişkilerinizi veya işlerinizi, fiziksel ya da ruhsal durumunuzu gözden geçireceğiniz günlerdesiniz. Kendinizle ilgili her başlığa çekidüzen vermek isteyebilirsiniz. Yeni bir yol haritası çizmek için uygun bir dönem..

Diğer Yazılar;


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder