Facebook Ailesi

Custom Search

2 Kasım 2016 Çarşamba

3 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

3 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Plan veya projelerinizi tam olarak oluşturduğunuzu ve yerli yerine oturttuğunuzu düşünseniz bile, ilgisiz bir alandan gelen teklifler ihtiyaçlarınıza tam karşılık olabilir.

Boğa
Bazı kişiler siz farkında olmadan arka planda size destek veriyor olabilirler. Sonunda sizi takdir eden kişiler olduğunu bilmek sizi rahatlatacaktır.

İkizler
Hedefinize ulaşmanızı veya planlarınızı geliştirmenizi sağlayabilecek özgün düzenlemeler yapabilirsiniz. Ancak yetersiz veriye, kaynağa, kişiye ya da ekipmana sahip değilseniz, varmış gibi davranmamanızda fayda var.


Yengeç
İş hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren bazı konularda sürpriz gelişmelere açık birkaç günün içindesiniz. Tek sorun, istediğiniz bilgilerin hızla akmasının getirdiği yorgunluk olabilir.

Aslan
Üzerinde yoğunlaştığınız işleri olumlu etkileyebilecek fikirlerinizin doğruluğuna kendinizi inandırma eğiliminiz yüksek. Ancak bu alanda size destek olacağını düşündüğünüz kişiler beklediğiniz cevapları vermeyebilir.

Başak
Bazı konularda oldukça şanslı iki gün. Şansınızın döndüğünü gördüğünüz an fırsatı kaçırmamalı, gole gidip ardınıza bakmadan uzaklaşmalısınız.

Terazi
Bazı kişiler son dönemde ortaya koyduğunuz işleri veya planlarınızı desteklemeye hazır olduklarını gösterebilirler. Bu kişilere hangi alanlarda ihtiyacınız olduğunu söylemekten çekinmeyin.

Akrep
Yeni teklif veya öneriler daha önceden tasarlanmış planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Bu durum sizi daha da ileriye taşıyabileceği için önerilere açık olmanızda fayda var.

Yay
Bazı kişilerin jest olarak algılayabileceği veya hoşuna gidecek ufak tefek hoşluklar yapmaya ya da bulmaya çalışmanızın size olumlu geri dönüşleri olabilir.

Oğlak
Yavaş yavaş bıkmaya başladığınız bazı konular aniden lehinize bir gelişme gösterebilir. Hatta olayların nasıl bu şekilde geliştiğine oldukça şaşırabilirsiniz.

Kova
Bazı planlar, düzenlemeler veya anlaşmalar esnasında fazla inatçı olmanız size zor anlar yaşatabilir. Bu konuya kendinizi adamanız gerektiğinde, zamanında daha esnek veya uzlaşmacı olmadığınız için kendinize kızabilirsiniz.

Balık
Maddi ya da yaratıcılık gerektiren konularda beklenmedik kişilerden gelen tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Ancak karar vermeden önce olayı zamana yaymanızda ve olası komplikasyonları üzerine düşünmenizde fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder