Facebook Ailesi

Custom Search

29 Kasım 2016 Salı

30 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu


30 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Genel hatlarıyla münakaşalara açık birkaç günün içerisindeyiz. Dolayısıyla belli rahatsızlıklarınızı dile getirmeniz ya da bazı konularda ısrarcı olmanız tartışmaların önünü açabilir.

Boğa
Tartışmaları başlatmak konusunda kararlıysanız, bu konuda son noktayı görebileceğiniz bir gündesiniz, benden uyarması Niobe'ce. Dolayısıyla bazı kişileri bazı şeylere ikna etmek dillere destan Boğa sabrınızın da üzerinde bir gayret gerektirebilir.

İkizler
Bazı konularda açıklamalara ihtiyacınız olabilir. Olayları netleştirmek için karşı tarafın üzerine gidebilirsiniz. Ancak genel olarak herkesin gergin bir günde olması istediğiniz yanıtları almanızı zorlaştırabileceği gibi, gerilimli bir atmosfer oluşmasına da neden olabilir.


Yengeç
Sakinliğinizi korumanız, içinizdeki bilgeden destek almanız gerekiyor. Bazı şeylere veda etmeniz, daha fazla görev yüklenmeniz veya farklı alternatifler bulmak için fikir almanız gerekebilir.

Aslan
Ticari veya sağlık başlıkları altında ele alınabilecek konularda tartışmalar söz konusu olabilir. Dolayısıyla fikir çatışmalarına neden olmaktan kaçınarak, dengeyi kaybetmeden fikir alışverişlerinde bulunmak daha faydalı olacaktır.

Başak
İçinde bulunduğunuz gergin atmosfer, bazı kişilerin size olan sevgilerini göstermesini engelleyebilir. Bu durumda aniden sevgi gösterilerinde bulunmalarını beklemeniz yanlış olur. Karşınızdaki kişinin size olan ilgisini kaybettiğini düşünmemelisiniz.

Terazi
Bazı konularda şartlarınızı dayatmak konusunda ısrarcı olacağınız kişiler söz konusu olabilir. Ancak bu yolu seçmeniz durumunda hararetli bir tartışmayı başlatabilirsiniz. Yüksek sesli tepkilere hazır olun.

Akrep
Bazı kişilere bir şeyler ispatlamak için, belli konularda pozisyonunuzu korumak isterken, gerçekten işe yarayabilecek fikirleri görmezden gelerek hata yapabilirsiniz. Daha esnek olmanızda fayda var.

Yay
Etrafa ültimatomlar yağdırmak konusunda istekli olsanız da, bu tür tavırların size bir şey kazandırma şansı bulunmuyor. Daha esnek olmalı, mizah duygunuzu kaybetmemelisiniz.

Oğlak

Bazı kişilerin sizi anlamasını, bulunduğunuz pozisyona uyum sağlamasını bekliyorsanız, beklentileriniz karşılanmayabilir. Tam tersi, diğerlerinin sizi kendi pozisyonlarına ikna çabaları söz konusu olacaktır.

Kova
Tartışmalara açık, herkesin birbirini aşağılamaya çalıştığı günler. Bu atmosferde medeni bir burç mensubu olarak, diğerlerinin önünden çekilmenizde, oyunu dışarıdan izlemenizde ve yan yolları kullanmanızda fayda var.

Balık
Bazı arkadaşlarınıza veya işbirliği içerisinde olduğunuz kişilere ilişki ya da işbirliklerinin belli kuralları olduğunu hatırlatmak isteyebilirsiniz. Ancak gökyüzünün konumu kimsenin kimseyi dinleyeceği bir havada olmadığına, tam tersi ters cevapların ve tartışmaların desteklendiğine işaret ediyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder