Facebook Ailesi

Custom Search

3 Kasım 2016 Perşembe

4 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

4 Kasım 2016 Günlük Burç Analizleri

Koç
Bugünlerde, bir süredir görüşemediğiniz ya da bir şekilde aranıza mesafe girmiş olan bir kişiyle ilişkinizi düzeltme fırsatını yakalayabilirsiniz. Ekip çalışmaları için uygun bir gün.

Boğa
Bazı arkadaşlarınızdan ya da işbirliği yaptığınız kişilerden yardım alabilirsiniz. Sizi yapmak istemediğiniz şeylere zorlayan kişiler, suçluluk hissetmenize neden olabilir.

İkizler
Duygusal ve romantik etkiler altındasınız. Yeni kişilerle tanışabilir, mevcut ilişkinizde veya arkadaşlıklarınızda duygu dolu saatler geçirebilirsiniz.


Yengeç
Yatırım enstrümanlarınızı, başkalarının kaynaklarını veya paralarını ilgilendiren konularda kesin adımlar atılması gerekebilir. Başkalarına güvenmeyin ve iyi düşünmeden adım atmayın.

Aslan
Yapmak istediklerinizi, kafanızdaki projeleri başkalarıyla paylaşırken söylediklerinizden etkilenen veya size destek olmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Başak
Bugünlerde olaylar karşısında şimdiye kadar vermediğiniz tepkiler verebilir veya olayları alışılmadık metotlarla çözme eğiliminde olabilirsiniz. Bilgi birikiminize ve bilginize ihtiyaç duyacağınız süreç.

Terazi
Bugün ve yarın size romantik saatler vaat ediyor, evde oturmak için uygun günler değil! Hoş planlar yapabilir, umulmadık bir kişilerle ilişkiler içerisine girebilirsiniz.

Akrep
Bugün ve yarın, romantik açıdan ya da sosyal yaşamınız açısından hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak evdekilerin bilmediği bir kişiyle bağlantınız veya bir sır, sorun yaratabilir.

Yay
Sizi seven veya sizinle ilgilenen birisinin desteğini ya da yardımını alabilirsiniz. Ancak samimi olmanız şart! Aksi takdirde bu kişi, ilerlemenize değil, gözden düşmenize neden olabilir.

Oğlak
İşinize karışan kişiler moralinizi bozabilir. Duygusal oyunlar sinir bozucu olsa da, önceki tarihlerde göstermiş olduğunuz performans nedeniyle bugünlerde elde edecekleriniz, ölçülemez değerde olabilir.

Kova
Taşlar yerine oturmaya başlıyor. Yapacağınız bir anlaşmada ya da hukuki konularda yapılacak görüşmelerde olumlu yaklaşan tarafta olabilirsiniz. Yeni bir yola girmenizi sağlayacak olaylar zinciri başlıyor.

Balık
Gergin atmosfere rağmen, bugünlerde maddi durumunuzu olumlu etkileyecek görüşmeler yapabilirsiniz. Ortaya çıkan bilgiler duygusal anlamda sizi yorabilir. Pişman olacağınız tepkiler vermemeye çalışın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder