Facebook Ailesi

Custom Search

30 Kasım 2016 Çarşamba

5 - 11 Aralık 2016 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

5 - 11 Aralık 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Duygusal yaşamınızı ilgilendiren veya maddi konularda bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden hızla ilerlemenizde fayda var. İlerleme ve büyüme isteğiniz, sizi durdurmaya çalışan kişilerle zıtlaşmanıza sebep olabilir. Son zamanlarda hayatınızın pek çok alanında çok sayıda değişiklik yaptınız. Artık yaptığınız değişiklikler sonrası yeni yüzünüzü, yeni planlarınızı ya da yeni fikirlerinizi gün yüzüne çıkarma zamanı geldi.

Boğa
Bazı planlarınız umduğunuz gibi gitmiyor ya da istediğiniz şekilde ilerlemiyorsa, bu durumu değiştirmeye yönelik girişimlerde bulunabilirsiniz. İhtiyaçlara bağlı yaşanan değişikliklerin yaratacağı sürprizler sizi bile şaşırtabilir. İşlerini alelacele yapan ya da oradan oraya koşuşturan kişiler sizi rahatsız edebilirler. Müdahale etmeyin. Kendi yarattıkları kaosu kendilerinin durdurmasını beklemek en doğrusu olacaktır.

İkizler
Oldukça cazip ve tamamen yararınıza olan teklif, öneri ya da davetlere hazır olun. Belli konularda duygularınız ve havanız değişiyor. Faydalanmanın tam sırasıdır. Karşı karşıya kaldığınız zor durumları bilindik yöntemlerle çözmeye çalışmanız istenilen sonuçları vermeyebilir.
Ancak farklı yollar ve yöntemler geliştirerek her işin altından kalkabilir, çözülmesi zor problemleri çözebilirsiniz.

Yengeç
Size yardım etmekten ve destek olmaktan keyif alan tanıdıklara sahipsiniz. Dolayısıyla bu kişilerle bağlantı kurmaktan veya desteklerini almaktan çekinmeniz için hiçbir neden yok. Bu şansınızı iyi değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişilerin, yaptıkları hatalarla ya da başlarına gelen problemlerle yüzleşmeleri gerekiyor. Sizin tüm uyarılarınıza rağmen yine bildiklerini okuyorlarsa, bu noktadan sonra yapmanız gereken sadece onlara destek olmaktır. 

Aslan
Amaç ve hedeflerinde kendilerine destek olabileceğinize inandığınız kişileri etkilemek için bir süredir çok çabalıyordunuz sevgili Aslanlar. Gün bu çabaların karşılığını görme günüdür. Konu her ne ise, istediğiniz sonuçlar yüzünü güldürmeye başlayacak. Karşınızdaki kişilerin hataları ya da size göre eksik yanları bulunabilir. Ancak bu kişileri uyarmak yerine, yanlışlarını kendilerinin görmelerini bekleyin.

Başak
Belli konularda hayli büyük ve önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bir yandan da artan seçeneklerinizle birlikte hızlı bir büyüme kaydedebilirsiniz Kısacası sizin için olumlu günler kapıda.
Günlük yaşamınızı bozan ya da mevcut işlerinizi aksatan bazı ufak tefek problemler söz konusu olabilir. Ancak en planlı burçlardan birisi olmanız sebebiyle, aksiliklerin üstesinden geleceğinize hiç şüphe yok.

Terazi
Özel yaşamınızı, evinizi ya da ailenizi ilgilendiren konularda güzel gelişmelere açık birkaç günün içerisindesiniz. Bu alanlarda atılması gereken adımlar varsa, tam zamanıdır. Son dönemlerde ön planda olan davet, teklif ya da önerilerde rüzgâr diğer tarafa doğru esiyor olabilir. Sizi rahatsız eden veya eksik görünen kısımların giderilip giderilmediğini kontrol etmenizde fayda var.

Akrep
Sevgili Akrepler, işler tam da planladığınız gibi ilerliyor. Öte yandan size belirgin bir biçimde hayranlık duyan kişiler var. Bu kişilerle olan ilişkilerinizi güçlendirerek belli riskler alabilir ve yaratıcılık gerektiren konularda fayda sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan kişileri sadece ilgili yerlerde bulabileceğinizi unutmayın. Çiftliğinizi korumak için bir avcıya ihtiyacınız varsa, kan görmekten korkan bir arkadaşınıza “alo” demenin ne size ne de arkadaşınıza hiçbir faydası olmayacaktır.

Yay
Kendi istek ve ihtiyaçlarınıza zaman ayırmanız ya da kendi çıkarlarınıza öncelik vermeniz, hem işlerinizin verimini artıracak hem de kısa zamanda başarılı sonuçlar elde etmenize yardım olacak. Dolayısıyla başkalarının taleplerini ikinci planda tutabileceğiniz günlerdesiniz.Bazı konularda fikirlerinizi, düşüncelerinizi kısacası bakış açınızı dile getirebilir ya da kendinizi yüksek sesle savunabilirsiniz. Ancak önemsiz konular için ne ortamı germeye ne de zaman ve enerji harcamaya değmez.

Oğlak
Önümüzdeki birkaç günü çok iyi değerlendirmelisiniz Sevgili Oğlaklar. Amaçlarınıza ulaşmanız için önemli adımlar atabilir, önemsediğiniz konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Aşk hayatınız, sağlığınız ya da para ile ilişkili konularınızda detaylara takılmamalı, ilerleme fırsatını yakalamışken durmamalısınız. Hazır koşullar bu denli elverişliyken bu fırsatı sakinlikle değerlendirmelisiniz.

Kova
Arkadaşlarınızın ve ailenizin pek çok konuda sizi destekleyeceği ve arkanızda duracağı birkaç günlük süreçtesiniz. Ama bu kişilerin size duydukları sevgiye şaşırıp, bunca desteği ve ilgiyi hak etmediğinizi düşünüyorsunuz. Kendinize haksızlık etmeyin ve bu destekten faydalanın.Rutine bağlamış ve epey sıkılmış olmanıza rağmen, farklı bir şey deneyecek cesareti ya da enerjiyi bulamıyor olabilirsiniz. Bir güzel silkelenip, ayağa kalkma ve yeni deneyimler edinme vaktidir Sevgili Kovalar.

Balık
Bir süredir ulaşmak istediğiniz amaçlarınıza yönelik bir takım gelişmeler yüzünü gösterdiyse, ciddiye almanızda fayda var. Zira bu kadar elverişli koşulları uzun bir süre bulamayabilirsiniz.
Sevgili Balıklar, bazı konularda kararlı bir biçimde ve emin adımlarla ilerlemeniz şart gibi görünüyor. Dolayısıyla eski usul yöntemleri bir yana bırakıp, yeni şeyler deneme zamanıdır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder