Facebook Ailesi

Custom Search

4 Kasım 2016 Cuma

5 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

5 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Güvendiğiniz, sizi ve çıkarlarınızı koruyacağına inandığınız bazı kişiler sözlerinde durmayabilirler. Veya güvendiğiniz bazı kişilerin güveninize layık olmadığını düşünmeye başlayabilirsiniz.

Boğa
İş hayatınızı, evinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konularda olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Belli ilişkilerinizin, iş birliklerinizin veya anlaşmaların tekrar ele alınması gerektiğini düşünebilir, hatta hiçbir şeyin eskiden olduğu gibi olmadığını görerek, devam edip etmeme konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.

İkizler
Diğerlerini memnun etme, onların hayatlarına katkıda bulunma çabanız tüm enerjinizi alıyor. Oysa kendinize, isteklerinize veya hedeflerinize zaman ve enerji harcamanız gereken günlerdesiniz.


Yengeç
Resmiyet içeren konularda ortaya çıkabilecek ani durumlar maddi içerikli başlıklarda (Kredi, vergi, prim, miras, burs v.b) etkili olabilir. Ortak kaynak kullanımı gerektiren anlaşmalar esnasında dikkatli olmalı, detayları atlamamalısınız.

Aslan
Bazı fikir, yöntem veya tavırlarınız partneriniz, birlikte olduğunuz kişiler ya da işbirliği yaptığınız kimseler tarafından kabul görmeyebilir. Farklı görüşlere karşı çıkmanız durumunda tartışmalar alevlenebilir.

Başak
Kaçınılması zor diyaloglar söz konusu olabilir. Karşılıklı dile getirilen fikirler kendi içerisinde tutarlı görünmese de, konuşmalar uzadıkça uzayabilir. Sabırlı olmakta zorlanabilirsiniz.

Terazi
Özellikle üzerinde durulması gereken konular, problemler veya uyuşmazlık yaşanan durumlar varsa, bugün bu konuların üzerine gitmek, yangına körükle gitmek anlamına gelecektir. Tartışmalardan uzak durmalısınız.

Akrep
Çözümlenmemiş, askıda kalmış veya problemli olan bazı konular iyice ön plana çıkmaya başlayabilir. Bu tür bir durumla karşı karşıya kalırsanız, ortam sakinleşene kadar beklemeli ve bunun ardından uzlaşmaya çalışmalısınız.

Yay
Çevrenizde oluşan kontrolden çıkmış olaylar veya kontrolünü kaybetmiş kişiler, olayları şaşkınlıkla izlemenize neden olabilirler. Karışmadan izleyici olmakta zorlansanız bile, bugün için bir kenarda beklemenizde fayda var.

Oğlak
Maddi durumunuzu, kazançlarınızı, borç ve alacaklarınızı ilgilendiren konular ön plana çıkabilir. Çevrenizdeki kişilere maddi konularda yorum yapmadan önce, sakinliğinizi korumanızda fayda var.

Kova
Özel yaşamınızı veya kişisel planlarınızı ilgilendiren başlıklarda özgür alana ihtiyaç duyabilirsiniz. Elinize geçen bilgiler veya ortaya çıkan haberler bu anlamda daha mantıklı düşünmenizi sağlayabilir.

Balık
Herkesi kendiniz gibi görmemelisiniz. Daha önce de yaşamıştınız. Hiçbir şüpheye yer bırakmaksızın insanlara güvenmek doğru değildir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder