Facebook Ailesi

Custom Search

2 Kasım 2016 Çarşamba

7-13 Kasim 2016 Haftalik Burç Yorumlari

Astrolog Filiz Özkol 7 - 13 Kasım 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Bazı kişiler üzerinizde baskı yaratabilir veya strese neden olabilirler. Ufak tefek konular nedeniyle karşınızdakiyle tartışmaktan kaçının. Karşı tarafı daha fazla dinlemeli ve rahatsız edici cümleler kurmamaya özen göstermelisiniz.Baskının hakim olduğu bir ilişkinin üzerine gitmek için uygun zamanlar olmadığını fark edebilirsiniz ya da etseniz iyi olur. Bu tür ilişkileri zorlamak için başka bir zamanı beklemek yararınıza olacaktır.

Boğa
Bilgi toplamaya çalışmanın faydasını görebileceğiniz bir hafta sonu. Konuşulanlara kulak vermeli ve etrafa daha dikkatli bakmalısınız. Başkalarının söylediklerine göre değil, kendi bildiklerinize göre hareket etmeniz gerekiyor.Sağlık, iş veya duygu başlıklı konuları ele alırken daha yaratıcı olmalı ve sıra dışı düşünmeye gayret etmelisiniz. İlham veren fikirleriniz harika sonuçların ortaya çıkmasını sağlayabilir.

İkizler
Yaşamsal konforunuzu artıracak değişiklikler veya sevdiğiniz kişilerle organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi memnun edecek şeyler yapabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda. Sizi geliştirecek veya katma değer sağlayacak aktivitelere zaman ayırabileceğiniz bir hafta. Oldukça ilginç ve yoğun birkaç günlük süreçtesiniz. Bugünlerde karşınıza çıkabilecek fırsatları değerlendirirken, şu an alacağınız kararların uzun vadeli olabileceği ihtimalini unutmamalısınız.


Yengeç
Size güvenerek hareket eden kişiler olabilir. Bu kişilere bazı önerilerde bulunsanız bile, kendi istek ve ihtiyaçlarınız için zaman ayırmanız gerektiğini anlatmalısınız. Size yük olan kişiler canınızı sıkabilir.Ani karşılaşmalar, yaşanacak bazı olaylar dikkat gerektiriyor. Bir süredir devam eden, içinden çıkılması zor bir durumu çözmenizi sağlayacak ipuçları kendini gösterebilir.

Aslan
Duygusal veya maddi açıdan kendinizi baskı altında hissetmeniz, bazı konularda aşırı tepkiler vermenize neden olabilir. Sizi dinlememekte ısrarcı olan kişilere laf anlatmanız zor olacaktır. En iyisi sakin bir ses tonuyla konuşmanız olacak.Genelde sosyal birisi olmanıza rağmen, normalden daha sosyal olmaya ve bol bol dışarıda vakit geçirmeye çalışmanız bazı eğlenceli teklif, davet ya da önerilerle karşılaşmanızı sağlayabilir.

Başak
Bazı kişilere destek olmak konusunda düşündüğünüzden fazla şey yapabilirsiniz. Yardımlarınız ileride size de yeni iş alanlarının veya işbirliklerinin yolunu açabilir. Maddi durumunuzu, kaynaklarınızı veya belli özelliklerinizi ilgilendiren başlıklarda ön plana çıkan konular söz konusu olabilir. Gelişmeler sizi en iyi şekilde uyan seçimler yapmanıza yardım edebilir.

Terazi
Destek, katkı veya yardımlarınızın takdir edileceği bir günlerdesiniz. Olumsuz düşünceye sahip kişilerden uzak durmanızda fayda var. Zira, bu güzel dönemi bozabilecek kişilere yorum yapmak haftanın olumlu akışını bozabilir.Bundan sonra olacaklar hiç beklemediğiniz türden şeyler olabilir. Hiç önemli değil. Siz biraz rahatlayın ve olan bitenin keyfini çıkartmaya bakın.

Akrep
İstikrarlı ve kararlı duruşunuz sizi hedeflerinize taşıyacaktır. Ancak herkesi memnun etmeniz güç olabilir. Önemli olan sizi neyin mutlu ettiği olduğuna göre, kendiniz için en iyisini düşünmelisiniz.Daha araştırmacı olmalısınız. Hangi konuda ilerlemek istiyorsanız, o konuya konsantre olmanız ve dikkatinizi yoğunlaştırmanız gerekiyor.

Yay
Ziyaretler veya kısa mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir. Yolculuklar esnasında bazı konularda vizyonunuzu geliştirebilirsiniz. Özel kişilerle planlarınızı paylaşmanız durumunda planlarınızın başarı şansı artabilir. Evinizi veya yaşadığınız yeri geliştirecek işler gündemde.Uzun vadeli iş veya planlarınızı etkileyebilecek rastlantısal ya da az rastlanır türden olaylara açık günlerdesiniz. Neyse ki, sürprizlere her zaman açık bir burca mensupsunuz.

Oğlak
Ailenizle veya sizden yaşça büyük kişilerle vakit geçirebilirsiniz. İnce düşünceli ve yardımsever olmanızın karşılığını göreceksiniz. Bazı işbirlikleri veya ilişkiler düşündüğünüzden daha fazla şey vaat ediyor olabilir.İş hayatınızı, yaşadığınız yeri, sosyal yaşamınızı veya ailenizi ilgilendiren konularda ilginç gelişmeler söz konusu olabilir. Olaylara olumlu yaklaşmanız durumunda gelişmeler sizin yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Kova
Planlarda sıklıkla değişiklikler yapılması gerekebilir. Dolayısıyla, Pazartesi günü itibariyle akışa göre hareket etmenizde fayda var. Özgür ruhunuz dikkat çekmenize neden oluyor. Rutin yaşamının dışına çıkması zor olan kişilerin size ayak uydurmasını beklemeyin.İlerlemek ve genişlemek için elinizden geleni yapmalısınız. Bu uğurda yer değiştirmeniz, yeni işlere girişmeniz veya bambaşka bir yönde ilerlemeniz gerekse bile, hiç denememiş olmaktan iyidir.

Balık
İlgi alanınıza giren sektörlerdeki kişilere danışabilir veya bilişim piyasasındaki işlere göz atabilirsiniz. Doğru kişilerle bir araya gelmeniz durumunda sunabileceğiniz şeyleri göstermeniz veya kendi seçeneklerinizin farkına varmanız daha kolay olacaktır.Pazarlıklar, tartışmalar, işbirlikleri veya ortak kaynak kullanımı gerektirecek konular ön plana çıkıyor. Ancak, üzerinde yoğunlaşılması gereken konular sizin uyguladığınız kadar güç gerektirmiyor olabilir.




Hiç yorum yok:

Yorum Gönder