Facebook Ailesi

Custom Search

7 Kasım 2016 Pazartesi

8 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

8 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Kendinizi düşündüğünüzden daha fazla şey elde etmiş halde bulabilirsiniz. Bugünlerde çalışkan kişiliğiniz ve aynı anda çok işe yetişebilme yeteneğiniz size çok şey kazandırabilir.

BOĞA
Bazı şakaların ciddiye alınması sorun yaratabilir. Daha esnek olmaya çalışmalı ve karşınızdaki kişiyi itham etmek yerine, biraz mizahın hiç kimseye zarar vermeyeceğine ikna olmalısınız.

İKİZLER
Bazı kişileri bir şeyleri yapmaları konusunda ısrarcı olmak sadece karşı tarafı sinirlendirir. tam tersi tavırlar içerisinde olmalarına neden olabilir. Dolayısıyla, bırakın kendi istedikleri gibi yapsınlar.

YENGEÇ
Bazı kişiler karşınıza bazı modellerle gelebilirler. Bu kişilere kolayca inanmamalı, verdikleri örnekler ya da ortaya koydukları modeller doğru olsa bile, verilen tepkiler sizi şaşırtabilir.


ASLAN
Kafanızda bazı plan veya projeleriniz varsa kafanızda, olayların aynen istediğiniz şekilde gelişeceğini düşleyerek şekillendirebilirsiniz. Endişe ya da olası problemleri büyütmek yerine daha olumlu düşünmenin size daha fazla katkısı olduğunu görebilirsiniz.

BAŞAK
Bazı kişilerin önemli denebilecek konulardaki destekleri veya teklifleri olumlu düşünmenize neden olabilir. Bu kişiler sizin başarılı olmanızdan keyif alabilecek insanlar, dolayısıyla olumlu yaklaşmanızda fayda var.

TERAZİ
Bazı kişilerin bazı hareketleri, ortaya koydukları işler ya da yaklaşımları sizi mutlu etmezse, bu sıkıntınızı açıkça söylemekten çekinmeyeceksiniz. Duygularınızın bilinmesini istiyorsanız, daha verimli bir konuşma adına öncesinde bir deneme gerçekleştirmenizde fayda var.

AKREP
Çok çalışmanız güzel, ama duygusal yaşamınız veya yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz keyifli aktiviteler de zaman ayırmayı gerektiriyor. İş hayatınız ve özel yaşamınız arasında bir denge kurmanız gerekiyor.

YAY
Evinizi, ailenizi veya ekonomik başlıkları ilgilendiren konularda uzlaşmacı olmanız da fayda var. Eğer bunu başaramıyorsanız,  zaman en azından tartışmalı ortamlardan ve kişilerden uzak durmanızda fayda var.

OĞLAK
Bazı planlarda beklenmedik değişiklikler söz konusu olabilir. Her ne kadar inanmakta zorluk çekseniz de, yeni durum aslında sizin için daha olumlu sonuçlar doğuracaktır. Dolayısıyla, şu an için huzursuz edici atmosferi gözünüzde çok fazla büyütmemelisiniz.

KOVA
Olmadığınız bir kişi gibi davranıyor olabilirsiniz. Size ait olmayan tavırlar veya kimlik size çok farklı şekilde geri dönebilir ya da ileride, bu şekilde davranmasanız daha fazla zaman kazanacağınızı düşünebilirsiniz.

BALIK
Bazı konular istediğiniz şekilde sonuçlanmamış olsa da, siz soğukkanlılığınızı korumalısınız. Ortalık düzeldiği veya şaşkınlığınızı attığınız zaman eskisinden daha iyi durumda olduğunuzu fark edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder