Facebook Ailesi

Custom Search

8 Kasım 2016 Salı

9 Kasim 2016 Günlük Burç Yorumu

9 Kasım 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Karmaşa, gerilim veya telaşın durulmasını beklemek, yangına körükle gitmekten daha akıllıca olabilir. Birkaç günün ardından, bu problemli kişilerle görüşüp görüşmeme konusunda daha objektif düşünebilirsiniz.

Boğa
Bitirilmemiş işler, halledilmesi gereken konular aciliyet gerektirebilir. Diğer kişilerin hayatlarına neşe, kolaylık veya zenginlik katmak için gerekli her şeye sahipsiniz. Bunu unutmamalısınız.

İkizler
Ruhsal durumunuzu, iş hayatınızı ya da ortak kaynak kullanımını gerektiren konular ön plana çıkıyor. Belli anlaşmaların, verilmiş ya da verilecek sözlerin ileride hiçbir sorun yaşanmayacak şekilde detaylandırılarak ele alınması gerekiyor.


Yengeç
Hafif huzursuz veya stresli hissedebileceğiniz günler ya da çevrenizdeki kişilerin gerilimi sizi de rahatsız edebilir. Önemli konuşmaları başka bir zamana ertelemekte fayda var.

Aslan
Hassas veya birikmiş konuları gündeme taşımak için doğru bir gün olmayabilir. Herkesin burnundan soluması ruh halinizi olumsuz etkileyebilir.

Başak
Bugünlerde hiç kimseye hesap sormamakta fayda var. Zira, herkes tartışmaları büyütmek için fırsat kolluyor olabilir. Mücadeleci kişilere dikkat!

Terazi
Evinizi, okulunuzu, işinizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren konularda hassas gelişmeler yaşanabilir. Siz her ne kadar politik ve sakinleştirici yeteneklere sahip bir burç olsanız da, karşınızdaki kişiler sakinleşmeden önemli konuları açmamanızda fayda var.

Akrep
Sevdiğiniz veya güvendiğiniz kişilerin bazı hareketleri sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ancak, günün gergin atmosferi düşünülürse bu konuları açmak için doğru zamanda olmadığınız aşikâr.

Yay
Maddi durumunuzu, bankalarla ilişkilerinizi veya bütçenizi ilgilendiren hassas durumlar oluşabilir. Bazı şeylerin açıklamasını getirmekte zorlanabilirsiniz, ama bir-iki gün içinde ortam sakinleşecektir.

Oğlak
Ortaya çıkan yeni haberlere göre yeni planlar yapmanız gerekebilir. Önceliklerinizi yeniden belirleyebilir, belli konularda bazı düzenlemeler yapabilir ya da bazı tedbirler alabilirsiniz. Gerilime dikkat!

Kova
Sözlerinde durmayan ya da anlaşmalara uymayan kişiler nedeniyle zorlanabilirsiniz. Bu esnada nasıl davranmanız gerektiği konusunda detaylı düşünmeniz ve ne olursa olsun sakinliğinizi korumanız gerekiyor.

Balık
Onurunuzu, gururunuzu hiçe sayan ya da yaptığınız işleri görmezden gelen kişilere tahammül etmekte zorlanabileceğiniz birkaç gündesiniz. Bu kişileri etrafınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder