Facebook Ailesi

Custom Search

9 Aralık 2016 Cuma

10 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

10 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bazı beklentileriniz ya da planlarınız bir takım fırsatlar içeriyor olabilir. Ancak hangilerinin gelecek vaat ettiğini ya da işe yarayacağını önceden belirlemelisiniz. Genel anlamda büyümek ve ilerlemek istediğiniz konularda önemli gelişmeler gündemde.

Boğa
Duygusal veya ekonomik anlamda gözle görülür gelişmelere açık birkaç günün içerisindesiniz. Başarılı olmak istediğiniz alanlarda, ne istediğinizi ve ne beklediğinizi netleştirmeniz ve ardından isteklerinizi dile getirmeniz gerekebilir.

İkizler
Özel yaşamınızı, ikili ilişkilerinizi ya da ortaklıklarınızı ilgilendiren konularda destekleyici gelişmelerin yaşanabileceği bir süreçtesiniz. Ortaya çıkan gelişmelere bağlı olarak yapısal değişiklikler söz konusu olabilir.


Yengeç
Görev ve sorumluluklarınız ya da bunlara olan bakış açınız değişebilir. Verilmiş sözlerin ya da yapılan anlaşmaların bazılarının artık bir değerinin kalmadığını görebilirsiniz. Ancak endişe etmeyin; zira bu durum sizi özgürleştirebilir.

Aslan
Başkalarının ihtiyaçlarını gidermek, isteklerini yerine getirmek ya da eksiklerini tamamlamak için çok çaba sarf ediyorsunuz. Bugünlerde kendiniz için de bir şeyler yapmanız gerektiğini fark edebilir ve bu alanda harekete geçebilirsiniz.

Başak
Evinizi, ailenizi ya da iş hayatınızı ilgilendiren birtakım değişiklikler yapmanız gerekebilir veya sizden istenebilir. Bu durumda, fazla bir seçeneğiniz yoksa gerekli adımları atmanız en doğrusu gibi görünüyor.

Terazi
Belli başlı konularda kuvvetli bir dirençle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda zor kullanmak ya da baskı uygulamak yerine, dolaylı ve etkili yöntemler kullanmanız sizin için daha faydalı olabilir.

Akrep
Kaynaklarınızı yönetebileceğiniz, özelliklerinizi ve yeteneklerinizi etkili bir biçimde kullanabileceğiniz birtakım konular ön plana çıkıyor. Sizin için faydası olmayan düzenlemelerden, anlaşmalardan veya işlerden kurtulmanız bazı kayıpların yavaş yavaş azalmasını sağlayabilir.

Yay
Bu hafta sonu hayatı daha fazla hafife almanız, eğlenceye ya da kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini fark edebilir ve hayatınızda bu amaçla bazı değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz. Kısacası keyifli bir hafta sonu sizi bekliyor.

Oğlak
Çeşitli tuzaklar, manipülasyonlar, engeller ya da baskılarla karşılaşabilirsiniz. Her ne olursa olsun, önemli olan içsel anlamda büyümeniz ve ruhsal anlamda gelişmeniz sevgili Oğlaklar. Göreceksiniz ki; gerçekten çok yol kat ettiniz ve sizi hiçbir şey yıkamaz.

Kova
Amaçlarınızı, hayallerinizi, beklentilerinizi ya da umutlarınızı güçlendirebilecek birtakım gelişmeler yüzünü göstermeye başlayabilir. Yavaş yavaş bazı konuları neden zorladığınızı fark edebilir ve yanıtlar almaya başlayabilirsiniz.

Balık
Bazı konularda harekete geçmek, görüşlerinizin bilinir olmasını sağlamak veya bazı ürünlerinizi satışa çıkarmak için fırsat, işaret veya ipucu bekliyorsanız ondan geriye saymaya başlayabilirsiniz. Profesyonel yaşamınız açısından ciddiyetin ön plana alınması ve planların büyük bir disiplinle yürütülmesi gereken günlerdesiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder