Facebook Ailesi

Custom Search

10 Aralık 2016 Cumartesi

11 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

11 Aralık 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

Koç
Bazı beklentileriniz, planlarınız veya programlarınız gerçekten fırsat içeriyor olabilir, ama bazılarının gelecek vaat etmediğini ya da işe yaramadığını görebilirsiniz. Ayrıca genel anlamda ilerlemek istediğiniz konularda önemli gelişmeler yaşanabilir.

Boğa
Duygusal veya ekonomik başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda gözle görülür gelişmelere açık birkaç günün içerisindesiniz. Başarılı olmak istediğiniz alanlarda, ne istediğinizi ve ne beklediğinizi netleştirmeniz ve ardından isteklerinizi dile getirmeniz gerekebilir.

İkizler
Özel yaşamınızı, ikili ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı veya işbirliklerinizi ilgilendiren konularda destekleyici gelişmelerin söz konusu olabileceği birkaç günlük süreçtesiniz. Ortaya çıkan gelişmelere bağlı yapısal değişiklikler söz konusu olabilir.


Yengeç
Görevlerinize veya sorumluluklarınıza bakış açınız değişebilir. Verilmiş sözlerin ya da yapılan anlaşmaların bazılarının artık bir değeri kalmadığını fark edebilirsiniz. Bu durum, aslında sizi biraz da özgürleştirebilir aslında.

Aslan
Diğerlerinin ihtiyaçlarını gidermek, isteklerini yerine getirmek ve eksiklerini tamamlamak için çok çalışıyorsunuz. Bugünlerde kendiniz için de bir şeyler yapmanız gerektiğini görebilir, bu alanda gelişme gösterebilirsiniz.

Başak
Evinizi, ailenizi, gayrimenkul başlıklı konuları veya iş hayatınızı ilgilendiren değişiklikler yapmanız gerekebilir veya istenebilir. Bu durumda fazla bir seçeneğiniz yoksa, gerekli değişiklikleri yapmanız gerekecektir.

Terazi
Bazı konularda gözle görülür bir dirençle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda zor kullanmak ya da baskı uygulamak yerine, dolaylı yöntemler kullanmanız sizin için daha faydalı olabilir.

Akrep
Maddi konuları ya da kaynaklarınızı yönetmeniz, özelliklerinizi kullanmanız veya yeteneklerinizden faydalanmanız anlamında bazı başlıklar kuvvetle ön plana çıkmaya başlıyor. Sizin için faydası olmayan düzenlemelerden, anlaşmalardan veya işlerden kurtulmanız bazı kayıpların yavaş yavaş azalmasını sağlayabilir.

Yay
Bu hafta sonu hayatı daha fazla hafife almanız, eğlenceye ya da kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Hayatınızda bu amaçla bazı değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz.

Oğlak
Dışarıda kurulan tuzaklar, manipülasyonlar, engeller, baskılar gibi her ne olursa olsun, önemli olan içsel anlamda büyümeniz ve ruhsal anlamda gelişmeniz sevgili Oğlaklar. Göreceksiniz ki, gerçekten çok yol katettiniz ve sizi hiçbir şey yıkamaz.

Kova
Bazı amaçlarınızı, hayallerinizi, beklentilerinizi veya umutlarınızı güçlendirebilecek gelişmeler yüzünü göstermeye başlayabilir. Yavaş yavaş bazı konuları neden zorladığınızı fark edebilir ve yanıtlar almaya başlayabilirsiniz.

Balık
Bazı konularda harekete geçmek, bazı görüşlerinizin bilinir olmasını sağlamak veya bazı ürünlerinizi satışa çıkartmak için fırsat, işaret veya ipucu bekliyorsanız ondan geriye saymaya başlayabilirsiniz. İş hayatınız veya profesyonel yaşamınız açısından ciddiyetin ön plana alınması, planların ciddiyetle ele alınması gereken günlerdesiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder