Facebook Ailesi

Custom Search

11 Aralık 2016 Pazar

12 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

12 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Bazı işlerinizin hızla ilerleyeceğine dair ipuçları varsa veya sezgileriniz bu yönlüyse, başarma olasılığınız da yüksek görünüyor. Bu anlamda en önemli şey, sizin istekli olmanız ve konu her neyse gereken adımı atmanız olacaktır.

Boğa
İlgi alanlarınızı, ruhsal veya sosyal anlamda mutluluğunuzu destekleyen kişilerle bağlantı kurabilir ya da bir araya gelebilirsiniz. İlgili kişiler, yapılan anlaşmalarda veya devam eden işlerde sizin mutluluğunuzu tahsise eğilimli olabilirler.

İkizler
Daha fazla görev üstlenmek yerine, mevcut iş, yük, sorumluluk ya da görevlerinizi paylaştırmanız ve iş bölümüne gitmeniz gereken günlerdesiniz. İşlerinizi sadeleştirmeniz belli girişimlerinizin daha dengeli şekilde ilerlemesini sağlayabilir.


Yengeç
Ani uyuşmazlıklara veya sürtüşmelere açık günlerdesiniz, ama sonuç herkesin birbirine gülümsediği ve kucaklaştığı şekilde biçimleniyor olacak. Esnek olmanın faydasını görebilirsiniz.

Aslan
İş hayatınızda ve duygusal yaşamınızda değişiklik yapmaktan çekiniyor olabilirsiniz. Oysa değişiklikleri kucaklamalı ve eski ya da alışılmış olandan uzaklaşmalısınız. Sonuçta her alışılan en başta yapılan bir değişiklikle başlamadı mı?

Başak
Bazı iş, plan ya da yaratıcılık isteyen konularda daha faydalı, verimli, işe yarar ya da estetik fikirleriniz varsa, dile getirmenizde fayda var. Aksi takdirde diğerleri kendi bildikleri yoldan ilerleyeceklerdir.

Terazi
Bazı konuların sadece yalnız başınıza ilerlemeniz şartıyla istediğiniz gibi olacağını düşünüyor olabilirsiniz, ama size yardımcı olacak kişiler ve iş bölümüne ihtiyacınız var. Dolayısıyla bırakın size yardım etsinler.

Akrep
Kendinize, bilginize, tecrübenize, özelliklerinize veya yeteneklerinize güvenin. Bugünlerde özgüveniniz pek çok şeyi başarmanızı sağlayabilir.

Yay
Uzun vadeli işlerinizi, planlarınızı, hedeflerinizi veya ilişki ve işbirliklerinizi ilgilendiren konularda gece- gündüz çalışabilirsiniz. Bu emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz günlerdesiniz.

Oğlak
Size hayranlık duyan kişiler, arkadaşlarınız veya partnerleriniz planlarınızın ne olduğunu bilirlerse, size destek olmaktan keyif alabilirler. Dolayısıyla onlardan ne tür yardım veya destek beklediğiniz konusunda daha net olmanız gerekiyor.

Kova
Estetik, sanatsal, yaratıcılık gerektiren, maddi veya aşkla ilgili konularda doğru yolda olduğunuzu hissetmeseydiniz bunca yolu gelmezdiniz. Dolayısıyla bu kadar emek harcamışken, size yardım etme potansiyeli olan kişilerle bağlantı kurmanızda fayda var.

Balık
Normal koşullarda, pek çok alanda, kurallara uygun ve resmi şekilde ilerlemek en doğrusudur. Ancak bugünlerde hız kazanması gereken alanlarda kestirme yolla ilerleme şansınız varsa, gerekli yerlerle bağlantı kurmanın faydasını göreceğe benziyorsunuz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder