Facebook Ailesi

Custom Search

12 Aralık 2016 Pazartesi

13 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

13 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç

Bazı kişilerin manipülatif cümleleri ya da aklınıza yatmayan önerileri varsa, katılıyor ya da inanıyor gibi yapmanızın çok da mantıklı bir açıklaması olmayabilir. Dolayısıyla rol yapmadan gerçek düşüncenizi dile getirebilirsiniz.

Boğa

Uzun zamandır beklediğiniz bir randevu, plan ya da düzenleme yavaş yavaş şekillenmeye başlayabilir. Yeni planlar ya da yöntemler için gerekli çalışmaları yaparken etraftaki kişileri hoş tutmayı da unutmamanız gerekiyor.

İkizler

Belli konularda rekabete, mücadeleci ortamlara girmeye, risk almaya ya da rekabete hazırsınız. Belki de bu cesur tavrınız sizi yanıltmayacak ve istediğiniz sonuçları alabileceksiniz, ama yine de, neden bu tür bir eğilim içerisinde olduğunuzun yanıtını bularak işe koyulmanızda fayda var.


Yengeç

Hayatınızda devam eden bazı işler, ilişkiler veya işbirlikleri beklentilerinizi karşılamıyorsa, bugünlerde bu alanlarda uzun uzun düşünmeye başlayabilirsiniz. Bazı şeyleri sarsmak ile bir sonraki aşamada neler olacağını beklemek arasında bir orta yol bulmak zor olabilir.

Aslan

Bugünlerde bazı konularda ani çıkışlar yapmamak için kendinizi zor tutabilirsiniz, ama küçük olaylara odaklanıp tepki vermek, büyük resmi görmemek anlamına gelebilir. Dolayısıyla genel atmosferi düşünmenizde fayda var.

Başak

Rüzgar arkadan eserken, daha fazla tanınmanızı, imajınızı güçlendirmenizi sağlayacak planları hızlandırmanızda fayda var. Daha önce düşünmediğiniz şeyler bulabilir ve bunları kara dönüştürebilirsiniz.

Terazi

Bazı konularda bulunduğunuz topluluklarda ya da aile içinde kendinizi savunmak durumunda kalabilirsiniz. Ancak, güçlü bir duruş sergilemeli ve yeteneklerinize güvenmelisiniz. En kötü ihtimalle “miş” gibi yaparak ortamı yönetebilirsiniz.

Akrep

Bazı girişimlerinizin ya da işlerinizin hız kazanıp kazanmayacağına dair fikirlerinizin netleşeceği günlerdesiniz. Bu alanda bir an önce almak istediğiniz cevaplar olabilir. Bazılarınız cevabını alabilir, ama alamadıysanız sadece birkaç gün daha beklemeniz gerekiyor.

Yay

Yakın çevrenizdeki kişiler, arkadaşlarınız ya da akrabalarınızın serzenişlerine kulak vermeli, şefkatli yaklaşımlarınızla gönüllerini almalısınız. Sonuç düşündüğünüzden de güzel olabilir.

Oğlak

Aynı anda çok fazla işe konsantre olma ya da dağılma eğiliminde olabilirsiniz. Ancak bu durum sizi güçsüzleştirebilir veya zayıflatabilir. Oysa, belli alanlarda ilerlemek isterseniz önünüzde kimse duramayacaktır.

Kova

Yaratıcılık gerektiren işlerinizi, aşk hayatınızı, sanatsal, estetikle bağlantılı başlıkları veya ortaklıklarınızı ilgilendiren konularda karışık olaylar söz konusu olabilir. Liderliği ele alıp, gerekli düzenlemeleri yaparak ya da gerekli telefonları ederek olanakları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Balık

Pazarlıklara açık, uzlaşmacı, esnek ve mizahi yaklaşımlarda bulunabilen bir tavır sergilemenin faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz. Bu yönlerinizi geliştirme eğiliminde olabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder