Facebook Ailesi

Custom Search

13 Aralık 2016 Salı

14 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

14 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Kafanızdaki düşünceler bambaşka konulara kayabilir. Eğer bazı konularda endişeleriniz varsa, şimdilik sessiz kalmanız ya da girişimlerde bulunmamanız daha doğru olabilir.

Boğa
Görev ve sorumluluklardan kaçmak istememeniz, sorumluluğu başkasına atmayı tercih etmemeniz durumunda, önemli amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayacak olanakların oluştuğu günlerdesiniz. Dolayısıyla, elinize geçecek olumlu bilgi veya haberleri görmeniz gerekiyor.

İkizler
Bugünlerde, kaynaklarınızı, maddi durumunuzu veya ekonomik başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda fikirlerinizi paylaşmanız, insanları şaşırtmanız ve kendinize hayran bırakmanız anlamına gelebilir.


Yengeç
Hayatı istediğiniz gibi yaşamayı seçecek, özgürleşmek isteyeceksiniz. Yaşam tarzınızda kafanıza göre değişiklikler yapmaya başlayacağınız, standartlarınızı yükselteceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz.

Aslan
Maddi içerikli konularda parayla ilgili bazı soru işaretleriniz olabilir. Maddi açıdan girdiğiniz veya girmeyi planladığınız maceralarda diğerleriyle aynı şekilde düşünmüyor olabilirsiniz. Siz, yine de kendi bildiğiniz yoldan ilerleyeceğe benziyorsunuz.

Başak
Konuşmayıp yaptığınız işlerle kendinizi göstermek istiyorsunuz, ama bugünlerde ortaya iş koymak, kelimelerle bir şeyler yapmaya çalışmak vb. aktivitelerden çok sezgilerinize kulak vermeniz gerekiyor. Size fısıldadıkları şeyler ilginizi çekebilir.

Terazi
Maddi başlıklı konuları ya da finansal ilişkilerinizi ve işbirliklerinizi gözden geçirebilir ve rutin işleyiş size istediğiniz getiriyi sağlamıyorsa, daha yenilikçi düşünmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Maddi açıdan büyümenize ya da rahatlamanıza katkısı olabilecek yenilikler yapılabilir.

Akrep
Bugünlerde hayal gücünüz ve enerjiniz yüksek olabilir. Hayattan daha fazla şey almak istiyorsunuz. Beklenti eşiğiniz yükseliyor ve bu amaçlara ulaşabilmek için neler yapabileceğinizi sorgulamaya başlıyorsunuz.

Yay
Ailenizi, evinizi, yaratıcılık gerektiren işleri veya parasal başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Oğlak
Yalnız başınıza kararlar almayı seviyorsunuz ama bundan sonra hangi adımları atacağınız konusunda kafanız net olmayabilir. Dolayısıyla, iletişim kanallarını açık tutmanızda ve bu sayede elinize geçecek bilgileri doğru kullanmanızda fayda var.

Kova
İşinizi, maddi durumunuzu veya huzur ve refahınızı ilgilendiren konularda girişimci davranmanız, sizi takdir edilen, hayran olunan veya aranılan bir kişi haline dönüştürebilir.

Balık
Mevcut gezegen konumları rutinle vakit kaybetmek yerine, harekete geçmenizi söylüyor. Büyük bir patlama yapabileceğiniz günlerdesiniz. Hayatınızın hangi alanında bu enerjiyi kullanmak istiyorsanız, etkiler geçmeden işbaşına koyulmanızda fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder