Facebook Ailesi

Custom Search

14 Aralık 2016 Çarşamba

15 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

15 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç

Yavaş yavaş toparlanmalı ve normale dönmelisiniz. Kişisel gelişiminize önem vermeniz ve faydalı özellikler kazanmak için girişimlerde bulunmanız gereken günlerdesiniz. Bu sayede koyacağınız yeni hedeflere ulaşmanız daha kolay olabilir.

Boğa

Pesimist olmanın veya olumsuz düşünmenin mevcut duruma hiçbir katkısı olmayabilir. Olayların eksilerini değil, artılarını düşünmenin sizin için daha hayırlı sonuçlar doğurabileceğini görebilirsiniz.

İkizler

Bazı planlar, anlaşmalar ya da düzenlemeler bazı noktalarda istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Siz yine de eleştiri ve şikayetlerden kaçınmalısınız. Henüz hiçbir şey sona ermedi ne de olsa.


Yengeç

Bazı konularda kesin fikirleriniz var ya da bulunduğunuz pozisyonu koruma konusunda kararlısınız. Ancak mevcut rüzgarlar veya sizin araştırmalarınız, tekrar düşünmeniz gerektiğini anlamanızı sağlayabilir.

Aslan

Bazı kişilerin yaşadığı odak problemi, isteklerinizin yerine getirilmesini engelleyebilir. Yani bu kişilerin dikkatini çekmeye çalışmanızın bir faydası olmayabilir.

Başak

Her ne kadar sizden ne beklendiğinin farkında olsanız bile, emin olmak için bazı sorular sormanızda fayda var. Beklentileri yerine getirmenizin şimdiye kadar düşündüğünüzden daha kolay olduğunu fark edebilirsiniz.

Terazi

Üzerinde yoğunlaşılan konuların rotasını değiştirebilecek bilgiler veya haberler gündeme gelebilir. Neyse ki, gerekiyorsa bu bilgileri de gidişata yararlı hale getirebilir veya zaman kaybetmemek için yokmuş gibi davranabilirsiniz.

Akrep

Aslında olaylar apaçık ortada, koşullar belli. Ancak konunun muhatabı kişiler tamamen farklı senaryolara adapte oldukları için, işaretleri, bilgileri veya haberleri değerlendiremiyor olabilirler.


Yay

Altından kalkamayacağınız işler için anlaşmaktan veya tutamayacağınız sözler vermekten kaçınmanız gerekiyor. Aşırılıklara ve abartılara kaçmanız sıkça görüştüğünüz bir kişiyle sorunlara neden olabilir.

Oğlak

Herkesin olayları olduğu şekilde görmesini istiyor ve umuyorsunuz. Ama maalesef insanlar başka sonuçlar için yatırım yaptığı veya kendini odakladığından, olan biteni veya gerekleri görmeyebilir.

Kova

Bugünlerde uğraşmak zorunda kaldığınız konuların geçmişi eskiye dayanıyor aslında. O zamanlar üzerinde durmamıştınız veya görmezden gelmiştiniz, ama bu sefer üzerinde durmanız gerekebilir.

Balık

Belli konularda kaynaklara ulaşmak ya da bilgi alışverişinde bulunmak için uygun günlerdesiniz. Yakın çevrenizle gerçekleştireceğiniz fikir alışverişleri, belli planlar yapmanızı ya da bazı kişilerle bağlantı kurmanızı sağlayabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder