Facebook Ailesi

Custom Search

15 Aralık 2016 Perşembe

16 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

16 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bugünlerde ne yapıyorsanız çok fazla gürültü patırtı çıkartmamanızda, abartılı tavırlar geliştirmemenizde ya da duygularınızı aşırı şekilde göstermemenizde fayda var. Zira iyi bir şey yapıyorsanız, takdir edilmeyecektir.

Boğa
Sizi manipüle etmeye çalışan ya da sinirlendiren kişiler olabilir. Siz sakinliğinizi korumalı ve yüzünüzdeki gülümsemeyi kaybetmeden bilinçli tepkiler vermelisiniz.

İkizler
Bazı konulara şüpheli yaklaşıyor olabilirsiniz veya bazı endişeleriniz var. Bugünün atmosferi sizi bu konularda bir kez daha düşünmeye itebilir ya da fikirleriniz değişebilir.


Yengeç
Tam pozisyon almışken veya bir yola girmişken meydana gelen gelişmeler planlarınızı bozuyor olabilir. Ancak, meraklanmayın. Hafta sonu geldiğinde, işlerin nereye doğru gideceği konusunda daha iyi fikirleriniz olabilir.

Aslan
Sabırsız ruh haline bürünebilirsiniz. Tüm sabırsızlığınıza rağmen, istenilen sonuçları verme ihtimali oldukça düşük olan işbirliği, yol, yöntem veya ilişkilerden uzak durmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz.

Başak
Bugünlerde atacağınız adımların uzun vadede olumlu getirileri olabilir. Dolayısıyla bazı koşullarınızı dikte etmek yerine, daha esnek olmanızda ve uzun vadeli düşünmenizde fayda var.

Terazi
Bugünlerde insanlar sadece kendileriyle ve kendi düşünceleriyle meşguller. Gerçekte ve aslında neler olup bittiği, gerçekler ve asıl olaylar onları ilgilendirmiyor. Bunu bilerek hareket etmenizde fayda var.

Akrep
Önümüzdeki birkaç gün içinde istediğiniz şeyleri elde etmek veya olayların istediğiniz şekilde ilerlemesini sağlamak için elinizden geleni yapacağa benziyorsunuz. Bu anlamda sizin için en önemli nokta, olayların nasıl ya da hangi yöntem veya şekilde ilerlemesini istediğinize karar vermeniz olacaktır.

Yay
Bugünlerde fikirlerinizi kendinize saklamanız daha doğru olabilir. Aksi takdirde, fikir çatışmalarına hazır olmalısınız. Bir süre için sessizliğinizi korumanızda ve duygularınızı kontrol altında tutmanızda fayda var.

Oğlak
Mevcut problemleri, engelleri ya da aksilikleri büyütmemenizde ve ilginç, oyalayıcı veya çözülmesi gereken oyunlar gibi ele almanızda fayda var. Bu sayede olayları çözebildiğinizi göreceksiniz.

Kova
Herkes fikirlerinin doğruluğu konusunda emin ve nerede durduğunu çok iyi biliyor olabilir. Dolayısıyla bu kişilere durdukları pozisyonun veya fikirlerinin mantıksızlığını göstermeye çalışırsanız, alacağınız tepkiye hazırlıklı olmalısınız.

Balık
Asıl noktaları görmezden gelmemeniz veya belli kararlarınızda güvenlik açığı olmadığından emin olmanız durumunda, mevcut olaylar işlerin istediğiniz şekli almasına olanak sağlayacaktır. İşleri düzene koymaya başlayabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder