Facebook Ailesi

Custom Search

16 Aralık 2016 Cuma

17 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

17 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Bazı konulara yaklaşımlarınız veya bazı problemlere getirdiğiniz çözümler diğer kişilerle aynı olmayabilir. Bu uyumsuzluğu büyüten karşı taraf, tartışmalara neden olabilir.

Boğa
Sakinliğinizi korumak için çaba sarfetmeniz ve esnek olmanız gereken günlerdesiniz. Herkes hassas günler geçiriyor. Dolayısıyla, karşı tarafı dinlemek, anlamaya çalışmak veya en azından anlıyor gibi davranmak gerekebilir.

İkizler
Bugünlerde bazı konularda sabrınız zorlanabilir. Sizi test eden durumları doğru gözlemlemeli ve temkinli adımlar atmalısınız. Manzara tamamen ortaya çıkana kadar hiçbir şeyi hafife almamalısınız.


Yengeç
Bazı konularda getireceğiniz yorumların ya da eleştirilerin karşı tarafı etkileyeceğini düşünebilirsiniz. Ancak uzun vadede haklı olsanız da, şu an için, bu durum pek mümkün görünmüyor.

Aslan
Ağzınızdan çıkan sözlerle yaptıklarınızın birbirini tutmaması sorun yaratabilir. Size uymadığını söylediğiniz anlaşma, sözleşme, iş veya ilişkileri bir süre sonra hararetle gündeme taşımak istemeniz şaşırtıcı olabilir.

Başak
Bazı kişilerin bazı işleri daha iyi yapabilmesi, daha verimli sonuçlar alabilmesi ya da daha hızlı ilerleyebilmesi için fikirleriniz olabilir. Ancak bu fikirleri konuşarak dile getirmek karşı taraf üzerinde etkili olmayabilir. Farklı şeyler denemelisiniz.

Terazi
Bazı olayların sonlanmasını istemediğiniz için, ortaya çıkan bilgi veya haberleri göz ardı edebilirsiniz. Riskli veya problemli durumları, hatta kapalı kapıları görmezden gelebilirsiniz. Dikkatli hareket etmelisiniz.

Akrep
Beklenmedik ya da önceden tahmin edilmesi zor gelişmeler sizin için yeni fırsatlar oluşturabilir. Gözünüzün kulağınızın açık olmasında fayda var. Esnek davranabilmeniz durumunda yeni olasılıklar sizi memnun edebilir.

Yay
Bazı kişileri yeterince donanımlı veya tecrübeli görmeyerek, tavsiye ya da önerilerini dikkate almayabilirsiniz. Ancak, geçen zaman size bu kişilerin doğru şeyler söylediğini hatırlatabilir.

Oğlak
Bazı konularda engelleniyorsanız ya da yollar kapalıysa, planları değiştirerek olayları zorlamak yerine, bu işaretleri olumlu açıdan değerlendirmelisiniz. Zorunlu olmadığınız şeylerden vazgeçebilirsiniz.

Kova
Büyüme, genişleme ve ilerlemenize katkısı olabilecek olaylar, teklifler veya kişiler yavaş yavaş gündeme geliyor. Ancak tüm bu seçeneklerden faydalanabilmek için ikili ilişkiler kartlarını doğru kullanmanız gerekeceğe benziyor.

Balık
Bazı olaylar beklediğiniz gibi gelişmeyebilir, ancak bu sizin için iyi bir durum. Zira, sizi sıkan veya kendi kendini tekrar eden pek çok olayı canlandırabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder