Facebook Ailesi

Custom Search

17 Aralık 2016 Cumartesi

18 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

18 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Ortaklıkların, grup çalışmalarının ya da işbirliklerinin gündemde olduğu bir aya giriyorsunuz. Sevginizi göstermek isteyeceksiniz. Bu esnada aşırılıklara kaçıp karşı tarafı rahatsız etmemeye dikkat etseniz iyi olur.

Boğa
Bu ay içerisinde kalıcı adımlar atabilir, yeni olumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Bu hafta sonu ise dinlenmek veya evinizde vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

İkizler
Söyledikleriniz anlamının dışında algılanabileceği için, kelimeleri dikkatli kullanmanızda fayda var. Yeni şeyler öğrenmek isteyeceğiniz, yeni eğitimler, kültürler türünde başlıkların ön plana çıkabileceği bir hafta sonu.


Yengeç
Sevgi temalı ilişkilerin, romantik gelişmelerin veya yeni aşkların ön plana çıktığı bir aya başlıyorsunuz. Ancak bu hafta sonu evinizle ilgilenmek, evinizde vakit geçirmek veya evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz.

Aslan
Nelerin altından kalktığınızı görüp size hayranlık duyacak kişilerle karşılaşacağınız bir sürece giriyorsunuz. Maddi açıdan şanslı gelişmeler var. Yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz.

Başak
Dileklerinizin gerçek olabileceği günlerdesiniz. İş, aşk, ev ya da aile konularında mutlaka olumlu bir gelişme yaşamaya adaysınız bu süreçte. Olumlu düşünmeli, fırsatları görmeye çalışmalısınız.

Terazi
Sizin için işler yolunda gidiyor olabilir, ama diğerlerinin kaygılı hali size de yansıyacaktır bir şekilde. Bu kişilerin endişelerini anlamaya çalışmanız gerekebilir.

Akrep
Sosyal ilişkileriniz veya aşk hayatınız açısından, renkli ve heyecan verici bir aya giriyorsunuz. Bazı gelişmeler sevincinizi artırıyor. Coşkulu ve mutlusunuz.

Yay
Bu hafta sonu, arkanızdan yürütülen işlere veya yapılan dedikodulara karşı tedbirli olmanızda da fayda var. Ayrıca karşılaşabileceğiniz etkileyici kişilerle aranızda görünmeyen bir etkileşim yaşanabilir.

Oğlak
Haftaya endişeli bir ruh haliyle başlayabilirsiniz. Yeni şeyler denemek, öğrenmek veya yeni yerler görmek için güzel zaman. Bu hafta sonu yurtdışı bağlantılı işler gündeme gelebilir.

Kova
Maddi açıdan rahatlayacağınız bir aya giriyorsunuz. Maddi başlıklı konularda ve iş hayatınızda olumlu gelişmeler veya size destek olan kişiler söz konusu olabilir.

Balık
Hafta sonu sevgi dolu mesajlarla veya sevgi dolu ortamlarda başlıyorsunuz. Size sevgisini dile getiren kişilere karşı koymanız zor olabilir. Sizin etkilemek istediğiniz kişiler varsa, insanları etkilemeniz zor olabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder