Facebook Ailesi

Custom Search

14 Aralık 2016 Çarşamba

19 - 25 Aralık 2016 Haftalık Burç Yorumları

19 - 25 Aralık 2016 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ
Bazı şeyleri siz yapar veya planlarsanız arkanızdan gelecekler, ama yapmazsanız gelmeyecekler. Karar vermeniz gereken şey, gelip gelmemelerini isteyip istemediğiniz aslında! Büyüme ilerleme şansı bulabileceğiniz, zor hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz veya belli hedeflerinize ulaşabileceğiniz üç haftalık süreçtesiniz.

BOĞA
Bugün, yüksek enerjinizi doğru kanallar için kullanmanız gerekiyor. Sizin hareket halinde değil, durağan kalmanızı isteyen kişilere aldırmamalısınız. Bildiğinizden şaşmayın. Belli konuları doğru şekilde sevk ve idare etmek için elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalısınız. Bunun için, etrafta dramatik tavırlarla dolaşan kişileri dahi yatıştırabilecek bir serinkanlılık gerekebilir.

İKİZLER
Bazı yapılar istendiği gibi çalışmıyor/ ilerlemiyor olabilir, belki de siz bunun farkına yeni vardınız. Bırakılması gereken şeyi bırakmak için daha iyi zaman aramaya gerek yok. Önümüzdeki üç hafta boyunca, ilişkilerinizde veya işbirlikleriniz karşı tarafın olumlu ve ikna edici özelliklerine odaklanmanız ve sıkıntı veren taraflarını görmezden gelmeniz, karşınızdaki kişilerin daha uyumlu olmasına yardım edecektir.


YENGEÇ
Önümüzdeki birkaç gün, bazı alanlarda yola kimle devam edeceğinizi belirleyebilirsiniz. Bunun için başkalarından onay beklemenizin lüzumu yok. Önemli olan kendi kararınız. Etrafınızdaki kişilerle mizah yoluyla bağlantı kurmayı seversiniz, önümüzdeki birkaç hafta isteklerinizi yerine getirtmek için kendinizi defalarca hatırlatmanız veya bazı şeyleri tekrarlamanız gerekebilir.

ASLAN
Bugünlerde size keyif vermeyen rutin bazı iş, ilişki veya görevleri geride bırakmak isteyebilirsiniz. Siz istemediğiniz sürece şu an tam olarak neden bahsediyorsak onlar sizi takip etmeyecektir. Aşk hayatınızda size karşı koymanın imkansızlaşacağı veya yaratıcılık gerektiren işlerde sizle rekabetin giderek zorlaşacağı birkaç haftalık süreçtesiniz sevgili Aslanlar.

BAŞAK
Dahil olduğunuz planlara kendinizi vermelisiniz. Karşınızdakilerin yaptıklarına değil, kendinize ve kendi tutkularınıza odaklanmanız durumunda kendinizi yarış ortamında bulabilirsiniz. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konuların ön plana çıkacağı birkaç haftalık süreçtesiniz. Bu esnada uzlaşmaya çalışırken, ödün vermekle kendini kurban etmek arasında büyük bir fark olduğunu hatırlamanızda fayda var.

TERAZİ
Belli işlere “evet” ya da “hayır” demeden önce kendi kendinize daha fazla düşünmeniz gerekiyor. Zira, yanlış bir karar durumunda zaman ve enerjiniz olmadık işlerle uğraşarak geçebilir. Aşk hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda rüzgarın sizi desteklediği ve başarıya açık üç haftalık süreçtesiniz. Bu alanda, koşuşturmalarınız artabilir.

AKREP
Belli iş, hedef veya amaçlar konusunda yalnız kaldığınızı düşünüyor olabilirsiniz, ama bunu sakın yapmayın. Bazı kişiler sizin karşınızda yer alsa da pek çok kişi yanınızda. Aşk hayatınızı, maddi durumunuzu veya yaratıcılık gerektiren işlerle bağlantılı işbirliklerinizi ilgilendiren konularda koşuşturmalarınızın artacağı birkaç haftalık süreçtesiniz. Bu avantajlı dönemi başkaları için zaman harcamak yerine kendi isteklerinize odaklanarak geçirmenizde fayda var.

YAY
Yeni yıla girerken belli aktivitelerinizi daha fazla zevk alacağınız şekilde organize edebilirsiniz. İlginç ve keyifli planlar yapmak için çok uygun günlerdesiniz. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca gözler üzerinizde. Göz kamaştırıyorsunuz, sahnedesiniz veya herkes sizinle birlikte iş yapabilmek veya görünebilmek için sıraya giriyor olabilir. Güzelliğiniz ve yaratıcılığınız üzerinizde olacaktır.

OĞLAK
Bazı olumsuzluklar önünüzü kapatıyor, sağlıklı düşünmenizi engelliyor. Kafanızı bu olumsuz düşüncelerden arındırmalı, anlaşmaların ve planların olumlu taraflarına odaklanmalısınız. İlişkinizi, kariyerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren başlıklarda kesin adımlar atma eğiliminde olabilirsiniz. Yeni bir yıl geliyor ve siz hedefleri olmadan yaşayamayan Oğlak burcu insanısınız, ama astrolojik açıdan hızınız bu anlamda daha da fazla artırılabilir. Dikkat!

KOVA
Unutmayın, her olayda geçmişi referans alamazsınız. Bu hata olur. Daha elle tutulur hesaplar yapmanız durumunda, başlangıç çizgisini geçip yola çıkmanız daha kolay olacaktır. Yeni şeyler denemeye odaklanmalısınız. Uzun vadeli hedeflerinizi ortaya koyabileceğiniz ve o noktaya vardığınızda isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz etkiler devrede.

BALIK
Hareket planınızı belirledikten sonra devamını -her ne kadar size çok ters de gelse- kendi seyrine bırakacağınıza dair kendi kendinize söz verebilirsiniz. Bu sizin yararınıza olacaktır. Salı günü, öğle saatleri rahat akıyor, sezgilerimiz kuvvetli ve akılcı düşünebiliriz ama akşama doğru engellenmişlik hissi baskın olabilir, sınırlandırılmış veya depresif hissedebiliriz. Sosyal açıdan hareketli, belki flörtöz ve yeni kişilerle tanışmaya açık günlerde olacağız.İmajınızı güçlendirebileceğiniz ve toplum içerisinde daha fazla ilgi göreceğiniz günlerdesiniz. Dolayısıyla, zamanınızı doğa yürüyüşleri yapmakla değil, size katkısı olacak işlerle geçirmenizde fayda var.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder