Facebook Ailesi

Custom Search

18 Aralık 2016 Pazar

19 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

19 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
İşinizi veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda bağlayıcı sözlerinizi ya da bağlantılarınızı gözden geçirebilirsiniz. Aralarından size bir fayda sağlamayan ya da artık size hitap etmeyenlerini geride bırakma isteği duyabilirsiniz.

BOĞA
Uzun zamandır bazı işlerinizin önünü kesen veya sizi yavaşlatan bazı sorunları gidermenin yollarını bulabilirsiniz. Harika bir iş çıkarmakla kalmayıp bu problem ya da problemlerden de tamamen kurtulma şansı bulabilirsiniz.

İKİZLER
Kariyerinizi veya sosyal topluluklardaki yerinizi ilgilendiren konularda ne yapacağınızı hâlâ netleştiremediyseniz, yakında netleştirebilirsiniz. Dolayısıyla, şimdilik kendinize çok fazla iş çıkartmayı ya da kendi kendinizi yemeyi bırakmanızda fayda var.


YENGEÇ
Son haftalarda büyüme ve genişleme amaçlı yaptığınız planlarınızda ciddi olmanız iyi oldu. Zira, sizi o esnada dinleyen kişiler sizi ciddiye aldılar veya dikkatle dinlediler ve gerisi de gelecek diye düşünüyorlar.

ASLAN
Duruma göre davranmanız ve sabırsızlanmamanız gerekiyor. Konu her neyse sizin için gerçekten çok önemli olabilir ve her detayı kontrol etme arzusunda olabilirsiniz. Ancak, bunu herekesin görmesi gerekmez. Öyle değil mi?

BAŞAK
Belli ilişkilerinizi nasıl devam ettireceğinize veya nasıl idare edeceğinize dair net fikirleriniz yoksa, bu anlamda harika taktikler edinmek üzeresiniz.

TERAZİ
Bazı girişimleriniz konusunda çok heyecanlısınız ve diğerleri de size katkıda bulunmak veya olaylara dahil olmak istiyorlar. Eğer tereddütlü davranırsanız o zaman bu kişilerin size verecekleri tepkiler veya yanıtlar da aynı ölçüde değişecektir. Hatırlamanızda fayda var.

AKREP
İşe yarar planlar yapmak veya girişimlerde bulunmak istiyorsunuz. Dolayısıyla, daha değişik düşünmeli ve farklı şeyler denemelisiniz. Aynı şeyleri yapıp farklı sonuç elde etmek zor olacaktır.

YAY
Bırakın karşınızdaki kişiler istediği serzenişte bulunsun. Siz onları durdurmazsanız veya bazu şeyleri karşılıklı tartışmaktan keyif aldığınızı belirtirseniz, daha çabuk normale döneceklerdir.

OĞLAK
Özel yaşamınız veya sosyal hayatınızla ilgili bazı durumları çözümlemeye çalışırken aklınıza gelen en iyi şeyi yürürlüğe koymaya çalışmalısınız. 2016’nın ilk günleriyle birlikte bu konuda belli adımlar atmaya başlıyorsunuz.

KOVA
Maddi durumunuzu, iş hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda sezgilerinize güvenmeniz durumunda en doğru yaklaşımla ilerleme şansınız olabilir.

BALIK
Özel yaşamınızı veya bizzat sizi ilgilendiren konularda yapılan tartışmaların dışında kalmaya çalışmalısınız. Birbirinizle yüz yüze gelmeseniz bile diğer tarafın fikirlerine gereğinden fazla önem veriyor olabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder