Facebook Ailesi

Custom Search

29 Aralık 2016 Perşembe

2-8 Ocak 2017 Haftası Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Hareketli bir haftadayız..Bu durum sakinliğimizi korumakta zorlanmamıza, zaman zaman ani hareket ve tepkilere veya gergin ortamlara neden olabilir. Ancak hafta boyunca yazdığım, Jüpiter’in ve Merkür’ün olumlu açıları sıkıştığımız anlarda kendimizi en iyi şekilde ifade etmemiz ve yaratıcı fikirler geliştirmemiz ya da çözülmesi zor olaylarda dahi tünelin sonundaki ışığı görmemiz için olanak tanıyacak ve parlak fikirlere neden olacaktır.

2 - 8 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları


KOÇ
Pişman olduğunuz konuşmalar yapabilir, sözler söyleyebilirsiniz. Sakinliğinizi korumanızda ve daha esnek olmanızda fayda var. Eski hatalarınızı tekrarlamamanız ve harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızı ön plana almalısınız.Sevdiğiniz kişileri veya ailenizi ihmal etmemeniz gerekiyor. Cumartesi günün sorunlarına veya işlere boğulmanız bu kişilerle sıkıntılara neden olabilir.

BOĞA
Bazı konuşmalar yeni başlangıçlara neden olabilir. Konuşmalarınız veya vereceğiniz ilgiler karşınızdakiler tarafından değerlendirilecektir. Yenilikçi ve keşifçi yanınız takdir görecektir. Parlak fikirlerinizi diğerleriyle paylaşabilirsiniz.Üst pozisyonunuzdaki kişiler üzerinize görev üstüne görev yükleyerek gergin hissetmenize neden olabilirler. Sizinle aynı durumda kişileri düşünerek provokasyonlara gelmeyebilirsiniz. Risk almamanızda fayda var.


İKİZLER
Bazı kişilerle ilişkilerinizin olumlu ve olumsuz yönlerini kıyaslayabilirsiniz. İş hayatınızla ve özel yaşamınızla ilgili ilişki ve işbirlikleriniz yeniden değerlendirmeyi gerektirebilir. Sizi olumsuz etkileyen ilişkileri veya işbirliklerini bir kenara bırakıp kendi istek ve önceliklerinize yönelebilirsiniz.İşte veya üzerinde yoğunlaştığınız işlerde karışık durumlar söz konusu olabilir. Bir süre için olaylara müdahale etmemenizde fayda var. Yanlış bilgilere dayalı yanlış adımlar atma, fikir değiştirme veya risk alma ihtimaliniz de var.

YENGEÇ
Ani tepkiler verebilirsiniz. Alışılmadık çevrelerde veya alışılmadık durumlarda hoşunuza gitmeyen olaylar yaşanıyor hissine kapılabilirsiniz. Ama zamanla aynı ortamlardaki güzelliği görüp, uyum sağlamanız söz konusu olabilir. Farklı kültürleri ve farklı yaşam tarzlarını tanımaya çalışmanızda fayda var. Hafta genelinde zaman zaman stresli durumlar olabilir ama bu üst pozisyondaki kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilir. Yöneticilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

ASLAN
Farklı durumlarla karşılaşabilir, durumlardan farklı sonuçlar çıkartabilirsiniz. Bazı değişiklikler ya da oluşan farklı olaylar nedeniyle planlarınızın bazılarını uygulamaya koymanız gerektiğini daha iyi görebilirsiniz. Aşk hayatınız ya da yapılacak kutlamalar ön planda.Kendinize olan güveniniz bugünlerde yanlış anlaşılabilir. Kibirli veya ukala bir imaj yaratmamaya çalışmak için ekstra gayret göstermek durumunda kalabilirsiniz. Göz kamaştıran haliniz kıskanç kişilerin ilgisini üzerinizde topluyor.

BAŞAK
Eleştiri veya şikayetler söz konusu olabilir. Olumsuz ve eleştirici değil, sizi motive eden ve destekleyen kişilerle bir arada olmaya çalışmanızda fayda var. Ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerden uzak durmalı, sahip olduğunuz şeyleri ve paranızı korumalısınız.Bugünlerde, her şeyin bir açıklaması olacağı fikrinden vazgeçebilirsiniz. Ancak, sevdiklerinizle çok keyifli diyaloglar kurabileceğiniz günlerdesiniz.

TERAZİ
Romantik planlar yapmanız veya arkadaşlarınızla vakit geçirmeniz evinizi ya da ailenizi ilgilendiren sorunlardan uzak kalmanızı sağlayabilir. Seyahatler ya da ziyaretler size iyi gelecektir. Ailenizi veya evinizi ilgilendiren konularda bazı fırsatlar veya hoşluklar yüzünü gösterebilir. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

AKREP
Sezgilerinize güvenebilir, tecrübelerinizi her alana yansıtabilirsiniz. Tarzınızı konuşturmanız durumunda istediğiniz alanlarda ilerleme sağlamanız kolaylaşacaktır. Özgün bir değişiklik hayatınızda rahata kavuşmanız anlamına gelebilir. İstikrarı korumanız olumlu sonuçlar doğuracağa benziyor.Olumlu gelişmelere veya hoş planlar yapmaya olanak tanıyan günlerdesiniz. Her şey için ayrı zaman ayırmanızda fayda var. Keyifli seyahatler de gündemde olabilir.

YAY
Hoş tavırlar içerisinde olmayan, hatta kaba denilebilecek kişilerle yüzleşmeniz gerekebilir. Kulaktan dolma bilgilere göre hareket etmemelisiniz. Karşı karşıya olduğunuz sorun çözülecekse, kişisel değişiklikler yapmaktan çekinmemelisiniz. Alışılmadık kişilerle farklı diyaloglar içerisine girebilirsiniz. Yeni işler veya teklifler söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda kendinizi özgür ve karşı tarafla senkronize hareket ederken bulabilirsiniz.

OĞLAK
Birkaç eksiği gidererek ya da yarım kalan veya aksayan yerleri tamamlayarak çok çaba sarf ettiğiniz konuların üstesinden gelebilirsiniz. Size ekstra kazanç getirecek parlak fikirleriniz olabilir. Bir kenara not almanızda fayda var. Diğerleri için para harcamanız gerekmiyor. Ortak kaynak kullanımı gerektiren iş ya da aktivitelerden uzak durmalısınız. Tamamladığınız işler veya projeler nedeniyle gözler üzerinizde olabilir ve herkesin takdirini toplayabilirsiniz. Dış görünüşünüzde iş hayatınıza veya imajınıza katkı sağlayacağını düşündüğünüz değişiklikler de yapabilirsiniz.

KOVA
Size ek gelir getirebilecek yollar arayabilir, yeteneklerinizi paraya çevirmek isteyebilirsiniz. Farklı işleri araştırabilirsiniz ya da evden yapabileceğiniz işler aklınıza gelebilir. Aşk hayatınız ya da sevgi temalı ilişkileriniz özel yaşamınıza iyi gelebilir. Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda hoşunuza gidecek gelişmeler söz konusu olabilir. Çevrenizdeki kişiler, iş arkadaşlarınız, içerisinde yaşadığınız gruplar veya genel anlamda dünyamız için faydalı çalışmalar yapabilirsiniz. İnsanlara yardım ettiğinizi bilmek ruhunuza iyi gelecektir.

BALIK
Duygusal anlamda kırılmak istemiyorsanız, tam olarak neler olup bittiğini anlayana kadar duygularınızı kendinize saklamanızda fayda var. Araştırmacı olmak, olan biteni gözlemlemek, ama bir taraftan da istikrarı korumak, istediğiniz sonucu almakla istemediğiniz durumda kalmak arasındaki ince çizgiyi oluşturuyor.Bugünlerde birçok konuda kendinizden ödün vermiş olabilirsiniz. Ancak buna rağmen kendinizi pek çok şeyden kurtulmuş gibi ve ruhen rahat hissedeceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder