Facebook Ailesi

Custom Search

19 Aralık 2016 Pazartesi

20 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

20 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Bazı konularda serzenişte bulunmak, onay vermemek veya tenkit etmek doğru olmayabilir. Zira, daha ılımlı olmanız durumunda işler birkaç güne kadar normal haline dönme potansiyeli taşıyor ya da tutumunuz bunu sağlayabilir. Bilginize...

Boğa
Bugünlerde, bazı olaylar tüm gayretlerinize rağmen beklenmedik nedenlerle veya karışıklıklar sebebiyle istediğiniz gibi gitmeyebilir. Her ne kadar olaylar istendiği gibi gitmese de, moralinizi bozmak yerine, diğerlerine moral veriyor olma rolüne geçmenizde fayda var.

İkizler
Bazı konulara tutkulu yaklaşımlar gösterme isteğiniz artabilir. İsteğinizi kontrol altına almamanız durumunda bugünlerde hoş olmayan durumlara düşebilirsiniz.


Yengeç
Bugünlerde, kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ön plana almalı, ardından diğerlerinin istek ve ihtiyaçlarına göz atmalısınız. Çok klişe gelebilir, ama sizinle ilgili konular ön plana çıktığı zaman ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

Aslan
Sağlıklı ve işe yarar iş ya da planları sürdürüp, işe yaramayan veya mantıksız görünenleri rafa kaldırma zamanı. Ancak, zor olan şu: Hangisi hangisine tekabül ediyor ve aradaki farkı nasıl netleştirebilirsiniz?

Başak
Bazı konuların, kişilerin veya cevapların hazır olmadığı zamanda gelmesi konusunda ısrarcı olmanız sizi sandığınız gibi mutlu etmeyebilir. Dolayısıyla, elinizden geldiği kadar sabırlı olmaya çalışmanızda fayda var.

Terazi
İstekleriniz konusunda ısrarcı veya dominant olabilir ya da etrafta çevreye emirler veriyor havası yaratabilirsiniz. Daha doğrusu, her ne kadar iyi bir lider ya da akıl hocası olduğunuz bilinse dahi, bugünlerde hiç kimse sizin rehberliğinize ihtiyaç duymayabilir.

Akrep
İşlerinizi önemsemeniz ve üzerinde durmanız gereken üç dört günlük süreçtesiniz. Bu sayede, bazı kişilerin dikkatini çekme ve en önemlisi göz ardı edilmeme şansı bulabilirsiniz.

Yay
Bugünlerde bazı konular istediğiniz gibi gitmese bile, elinizdekileri en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalı, fareden Micky Mouse yaratmalısınız. Her şeyi bir kenara bırakma ihtimaliniz de var, ama ne gerek var? Eldeki kaynaklar başka şeyler yaratmaya da yetecektir.

Oğlak
Bazı konularda bir sonraki adımınızı atabilmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgi veya haberlerin en ufak bir ipucu dahi ufakta görünmüyor olabilir. Dolayısıyla, biraz daha beklemenizde fayda var.

Kova
Kariyerinizi, evinizi veya diğer mal varlıklarınızı ilgilendiren başlıklarda iç sesinize kulak vermelisiniz. Sezgileriniz sizi sürpriz şeyler söylüyor olabilir, ama sizi daha verimli ve yararlı bir yola sokmaya çalışıyorlar.

Balık
Bazı kişilerin söylediklerinden söylediklerinin dışında anlamlar çıkartabileceğiniz günlerdesiniz ki, bu da sorun demek tabii!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder