Facebook Ailesi

Custom Search

20 Aralık 2016 Salı

21 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Diplomatik davranmanız gereken birkaç günlük süreçtesiniz. Karşınızdaki kişiler ne kadar akıldan uzak konuşsa dahi, neden bahsettiklerini anlıyormuş veya ne için itirazda bulunduklarının farkındaymış gibi yapmanızda fayda var.

Boğa
Bazı kişileri yatıştırmakta veya ikna etmekte zorlanabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Bu amaçla olmadığınız birisi gibi davranmanız veya bazı ödünler vermeniz gerekebilir.

İkizler
Bugünlerde düşündüklerinizin dışına çıkan olaylar söz konusu olabilir. Bu durumda halen olayların beklediğiniz şekilde gelişmesi için ısrarcı olmanızın veya beklenti içerisine girmenizin bir faydası olmayabilir. Uyumlu olmalısınız.


Yengeç
Bazı konularda ilerlemenin veya başarı elde etmenin zor olacağını görebilirsiniz. Olumsuz görünümü olumlu algılayıp, işe yaramayacağı belli olan adımlar atmaktan vazgeçebilirsiniz.

Aslan
Bazı konularda başlangıçlar yapmak veya girişimlerde bulunmak istiyorsanız, kendinizi daha fazla tutamayabilir, hatta bu anlamda tedbiri de elden bırakabilirsiniz.

Başak
Endişe sahibi olduğunuz işbirliklerinizde ve ilişkilerinizde gözden geçirmeniz gereken şeyler olabilir. Size ait olmayan sorumlulukları veya görevleri size aitmiş gibi göstermeye çalışan kişilere izin vermemelisiniz.

Terazi
Yoğunlaştığınız konularda ve işlerde bazı endişeleriniz var ama gerçekçi değil. Bu endişeleri kafanızdan atmanızda fayda var ve nedenleri de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor.

Akrep
Çözmek veya çözümlemek istediğiniz konuların çok fazla üzerine gidebilirsiniz. İstediğiniz sonuçları almanız veya istediğiniz neticeleri elde etseniz bile bu başlıklardan kurtulmanız zor olabilir.

Yay
Farklı planlarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin takvimlerini veya planlarını değiştirmelerini bekliyorsunuz, ama asıl sizin harekete geçmeniz ve gereken değişiklikleri yapmanız gerekiyor olabilir.

Oğlak
Geçmişte cazip bulduğunuz bazı planlar, işler, projeler veya işbirlikleri ya da yatırımlar cazibesini kaybedebilir veya verimliliğini yitirdiğini görerek bazı değişiklikler yapmanın zamanı geldiğini görebilirsiniz.

Kova
Planlarınızı gözden geçirebileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Yeni planlar yapabilir veya mevcut planlarınızda bazı yerleri değiştirebilirsiniz. Bu noktada önemli olan, öncelikli olarak hangi planlarınızı ele alacağınız olmalı.

Balık
Karşınızdaki kişilerin katılımcı veya işbirliği yapmaya hazır olmasını istiyorsanız, sert bir ses tonu kullanmak yerine yumuşak konuşmaya ve kibar davranmaya özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Kendi duygularının veya fikirlerinin ciddiye alındığını gören kişiler sizinle işbirliğine daha kolay ikna olabilirler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder