Facebook Ailesi

Custom Search

21 Aralık 2016 Çarşamba

22 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

22 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Politik olunması gereken bir gündesiniz. Dolayısıyla, karşınızdaki kişilerin sözleri hayatınızda gördüğünüz en mantıksız sözler de olsa, ne anlatmak istediklerini veya neye itiraz ettiklerini anlıyormuş gibi yapmanızda fayda var.

Boğa
Bazı kişileri yatıştırabilmek ya da ikna edebilmek için belli başlı prensipleriniz ya da girişimleriniz konusunda ödünler vermeniz veya aslında olmadığınız birisi gibi davranmanız gerekebilir.

İkizler
Bazı konularda düşündüklerinizin dışına çıkan olaylara uyum sağlamaya çalışmanız gerekebilir. Düşündüğünüzün dışında gelişen olaylar karşısında sıkı sıkıya beklentilerinize bağlı kalmanın kimseye bir yararı olmayabilir.


Yengeç
Bazı konularda başarılı olmak için atacağınız adımlar istediğiniz sonuçları getirmeyebilir. Duyduklarınız hoşunuza gitmese bile, bu sayede yararı olmayan ve hatta problemli adımlar atmamış olma şansınız olabilir.

Aslan
Her zaman yapmak istediğiniz işleri başlatmak, istediğiniz girişimlerde bulunmak ve birkaç gün için bu anlamda tedbiri bir kenara bırakmak isteyebilirsiniz.

Başak
Eğer bazı ilişki veya işbirlikleriniz konusunda endişeleriniz varsa, bu ilişkileri tekrar gözden geçirebilirsiniz. Kendi sorumluluklarını sizin sorumluluğunuzmuş gibi göstermeye çalışan kişilerle muhatap olmanız gerekebilir.

Terazi
Üzerinde yoğunlaştığınız işlerde veya konularda gerçekçi olmayan endişeleriniz sizi rahatsız edebilir. Bu endişelerin altında yatan nedenleri anlamaya çalışabilirsiniz, ama bu konulara çok fazla kafa yormamalısınız.

Akrep
Bazı iş veya konuları çözmek adına çok fazla üzerine gidebilirsiniz. Ancak, istediğiniz sonuçları elde etmeniz veya sonuç alsanız dahi bu konulardan kurtulmanız zor gibi duruyor.

Yay
Orijinal planlarınızı değiştirmek zorunda değilsiniz. Ancak, sorunlar oluştuğu takdirde, diğerlerinin planlarını veya takvimlerini değiştirmelerini beklemek yerine, sizin bir şeyler yapmaya çalışmanız daha doğru olur.

Oğlak
Bir zamanlar size cazip görünen, işler, planlar, projeler, işbirlikleri veya yatırımlar artık eskisi kadar cazip ya da verimli görünmeyebilir. Dolayısıyla, gerekli değişiklikleri yapmanız gerekebilir.

Kova
Orta ve uzun vadeli planlarınızı oluşturacağınız ve analiz edeceğiniz günlerdesiniz. Yalnız hangilerine öncelik vereceğiniz konusunda detaylı çalışmalar yapmanın size faydası olacaktır.

Balık
Çevreye karşı kibar olmanızda ve ses tonunuza dikkat etmenizde fayda var. Zira, karşınızdaki kişiler kendi düşünce ve duygularının hesaba katıldığını görürlerse, işbirliğine daha çabuk yanaşabilirler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder