Facebook Ailesi

Custom Search

22 Aralık 2016 Perşembe

23 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

23 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
İş hayatınız ve kariyeriniz açısından olumlu birkaç gündesiniz. Ama aileniz ve evinizle ilgili konularda daha dikkatli hareket etmeniz, evinizi ve ailenizi ihmal etmemeniz gerekiyor.

Boğa
Ayın son günlerinde, iş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konular hızlanıyor veya yoğunluğunuz artıyor olabilir. Bugünlerde yaşanan hassas durumları söylediklerimi düşünerek daha hafif atlatabilirsiniz.

İkizler
Bugünlerde elinize para geçebilir, maddi olanaklarınızı sevdiğiniz kişiler ve aileniz için harcamak sizi mutlu edebilir. Ancak genel anlamda bakıldığında, politik olmanızda, tartışmalardan kaçınmanızda fayda var.


Yengeç
Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde karşılıklı uyuma önem vermenizde fayda var. Hayatınızda bazı şeyler iyi gitmeyebilir veya ilişkilerde hassasiyetler oluşabilir.

Aslan
Eviniz veya ailenizle ilgili konular açısından hoş günlerdesiniz. Ancak gereğinden fazla para harcamamaya dikkat etmek gerekebilir. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

Başak
Sosyal yaşamınızda veya arkadaşlık ilişkilerinizde sıkıntılı olaylar yaşanabilir. Hayatınızdan bazı kesitleri veya diğerlerinin problemlerini karşılıklı olarak görüşmeniz zaman zaman iletişim kopuklukları yaratabilir. Ancak sosyal açıdan hareketli günlerde olacaksınız.

Terazi
Bugünlerde imajınızı, kariyerinizi ve ait olduğunuz topluluklardaki duruşunuzu ilgilendiren olaylar yaşanabilir. Sonuçlanan veya sonlanan işler, durumlar, yeni olanaklar, teklifler gündeme gelebilir.

Akrep
Şu sıralar gözler üzerinizde! Üstünüz pozisyonundaki kişiler (öğretmen, yönetici, baba, eş, patron gibi) sizi takip ediyor olabilirler. Konu her ne ise, elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalısınız. Arka planda size destek olmasını beklediğiniz kişiler güveninizi boşa çıkartabilir.

Yay
Parasal konular ön plana çıkıyor. Kazançlarınızı artırma veya ek gelir elde etme şansınız var. Ama ortak para veya ortak kaynak kullanımı gerektiren başlıklarda ve alışverişler esnasında dikkatli olmanız gerekebilir. Planlarınızı bozan, beklentilerinizi boşa çıkartan ya da dikkatinizi dağıtan olaylar söz konusu olabilir.

Oğlak
Sevdiğiniz kişilerin kendini ihmal edilmiş hissetmesine bağlı problemlere açıksınız. Bazı hareketlerinizin istenmeyen sonuçlarıyla yüzleşmeniz gerekebilir. Bazı hareketlerinizle bilmeden farklı kişilere zarar verebilirsiniz.

Kova
Birkaç gün için, işle ilgili hassasiyetler ön plana çıkıyor. Yoğun çalışma temposu sizi yorabilir. İş hayatınızda bazı sıkıntılı durumlar oluşabilir. Sağlığa dikkat etmekte fayda var, enerjiniz azalabilir.

Balık
Yanlışlıklar, karışıklıklar veya atlanan detaylar ufak sorunlar yaratabilir. Planlar, konuşmalar veya anlaşmalar esnasında dikkat gerekiyor. Aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi, çocuklarınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili konuları ilgilendiren alanlarda gelişmeler, haberler, teklifler ve öneriler ön plana çıkabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder