Facebook Ailesi

Custom Search

23 Aralık 2016 Cuma

24 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

24 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Evinizi, ailenizi, işinizi veya mal varlıklarınızı ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Ortaya çıkan gerçeklerle son bir kez mücadele edebilir veya daha fazla yorulmayıp her şeyi geride bırakabilirsiniz.

Boğa
Ayağı yere basan ve çıkarlarını doğru şekilde kollayabilen burçlardan birisiniz. Ama bu sefer, bu özelliğinizi diğer kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak için kullanabilirsiniz.

İkizler
Ticari alışverişler, ortak mallar veya genel anlamda mental durumunuzu ilgilendiren başlıklarda daha dikkatli olmanız gereken günlerdesiniz. Belli girişimleriniz, bazı anlaşmalar veya belli başlı fikirleriniz konusunda şüpheci olmanın faydasını görebilirsiniz.


Yengeç
Bazı arkadaşlarınız, partneriniz veya işbirliği içerisinde olduğunuz kişiler sizi köşeye sıkıştırmaya çalışabilir. İçsel olarak ne yaptıklarının farkında olsanız bile, fikirlerinizi açıkça dile getirmemenizde fayda var.

Aslan
Uzun süreli tartışmalara girmek istemiyorsanız, duygusal konularda aşırılığa kaçmaktan veya sağlık konularında abartılı ifadelerden kaçınmanızda fayda var. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

Başak
Bazı konularda sınırlarınızı çizme, direktifler yağdırma veya isteklerinizi beyan etme niyetinde olabilirsiniz. Bugünlerde biraz hassas etkiler altında olmamız, bu eğilimden uzak kalmanın daha hayırlı olduğuna işaret ediyor.

Terazi
Halı altına itilen ve yokmuş gibi davranılmaya çalışılan sorunlar birden alevlenebilir. Bu durumda politik konuşmalara başlamadan önce diğerlerinin sakinleşmesini beklemenizde fayda var.

Akrep
Normal koşullar altında sizi destekleyeceğine ve koruyacağına inandığınız kişiler kendi istek ve ihtiyaçları doğrultusunda sizi es geçebilirler. Ancak siz hazırlandığınız konuları masaya getirmekte ısrarcı olacağa benziyorsunuz.

Yay
Maddi başlıklı konularda sıkışıklar veya aksilikler yaşayabileceğiniz günlerdesiniz. Dolayısıyla önemli görüşmeler yapmanız gerekiyorsa ortam sakinleştikten sonra ele almalısınız.

Oğlak
Yalnız başınıza neler başarabileceğinizi çok iyi biliyorsunuz. Dolayısıyla yeni bir takım oluşturmaktan veya önceliklerinizi değiştirmekten çekinmeniz için hiçbir neden bulunmuyor.

Kova
Normal koşullarda yanınızda yer alması veya sizi desteklemesi gereken kişiler, görev veya sorumluluklarını unutabilirler. Bu durum sıkıntı yaratabileceği için, müdahale etmeniz gerekebilir.

Balık
Bazı ilişki veya işbirlikleriniz sizi kalkındıracağı ya da besleyeceği yerde, sizi aşağı çekiyor olabilir. Aşağı çeken veya zayıflatan halkayı bularak üzerinizdeki etkilerini azaltmanızda fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder