Facebook Ailesi

Custom Search

24 Aralık 2016 Cumartesi

25 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

25 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

KoçSezgilerinize güvenebilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün boyunca özel yaşamınızı, iş hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi de etkileyen çözümlenmemiş konularda tartışmalara açıksınız.

Boğa
Ne kadar olumlu tutum içerisinde olursanız, diğerleri size karşı o kadar olumlu tutum sergileyebilir ya da isteklerinizi siz iletmeden dahi çözebilirler. Ancak tekrar söylemek lazım, “eğer olumlu tutum içerisinde olursanız!”

İkizler
Önemsediğiniz iş, plan veya girişimlerinizden bir tanesinde gerçekten önemli bir gelişme söz konusu olabilir. Ancak hangisi, onu bilemiyorum. Siz işaretleri dikkatle okumalı, balık oltaya gelince hemen çekmelisiniz.


Yengeç
Zarif ve düşünceli olmanız durumunda altından kalkamayacağınız bir problem yok. Tabii sızlanmayı, şikayet etmeyi, eleştirmeyi veya diğerlerinin duygularını incitmeyi bir kenara bırakmanız şartıyla.

Aslan
Eviniz veya ailenizle ilgili konular açısından hoş günlerdesiniz. Ancak gereğinden fazla para harcamamaya dikkat etmek gerekebilir. Bazı konularda, daha önce sönükleşmeye başlayan seçenekler tekrar canlanarak sizi şaşırtabilir.

Başak
Bazı konular inanılmaz bir şekilde yararınıza bir hal alabilir ya da kabul edilebilir şekle dönüşebilir. Kadere güvenin, sizi yanıltmayacak!

Terazi
Etrafınızda olan biteni daha detaylı şekilde araştırmanız gerekiyor. Bazı işbirlikleriniz, işleriniz veya düzenlemeler tamamen farklı bir istikamete gidebilir. Geri adım atabilir veya tamamen yenilenerek motivasyonunuzu artıracak hale gelebilir.

Akrep
İçerisinde bulunduğunuz durumu, özel yaşamınızı veya bazı anlaşma ya da düzenlemeleri ilgilendiren konularda ortaya çıkan işaretler, sinyaller veya uyarılar olayların gerçek halini görmenizi sağlayabilir. Makul yorumların veya ortaya çıkan sinyallerin kıymetini bileceksiniz.

Yay
Açıkça ortada olan şeyleri inkara kalkışmanıza veya zorlaştırmanıza bir gerek yok. Diyet merkezine pasta satmaya çalışmakta ısrarcı olursanız, ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.

Oğlak
Belli durumları, grup çalışmalarını veya işleri daha gerçekçi şekilde görme şansınız olabilir. Bu fırsatı bulmuşken, her ne kadar gördükleriniz çok fazla hoşunuza gitmese bile, elinize geçen bilgi ve haberleri görmezden gelmemenizde fayda var.

Kova
Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren ya da sizi hayatta mutlu edeceğini düşündüğünüz konularda, son dönemde kafanızda olan fikirleri uygulamaya koyabilirsiniz. Ya da bu alanda bir deneme yapabilirsiniz.

Balık
Evinizi, sahip olduğunuz şeyleri veya sağlığınızı ilgilendiren başlıklarda faydalı bilgiler, yöntemler veya planlar ortaya çıkabilir. Etrafı dikkatle dinlemenizde fayda var. Rahatlatıcı, teşvik edici ve sizi gülümsetebilecek gelişmelere açık birkaç günün içindesiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder