Facebook Ailesi

Custom Search

20 Aralık 2016 Salı

26 Aralık-1 Ocak 2017 Haftalık Burçlar

Haftalık Burç Yorumları

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Geri harekete geçen Merkür, her zaman olduğu gibi iletişim sorunlarını, yolculuklar esnasındaki aksilikleri (kontrol edilmeyen yağ çizelgesi, unutulan kar lastikleri, yanlış rezervasyonlar gibi), teknolojik, elektrik veya elektronikle bağlantılı problemleri, kaybolan anahtarlar, çalışmayan telefonlar, karışan mesajlar, evraklar veya unutulan biletler türünde problemleri gündemimize taşıyabilir.

Her şeyi iki kere kontrol etmemizde ve tedbirli olmamızda fayda var. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, hem kafalar hem de planlar sıkça değişebileceği için, alelacele kararlar almamak, konuların üzerinden geçmek ve akılcı planlar yapmak daha doğru olur.

Mars’ın konumu ise, önümüzdeki bir hafta boyunca, öfke kontrolü yapmakta zorlanacağımıza ve sonradan pişman olabileceğimiz sözler söyleme ihtimalimizin arttığına işaret ediyor.
Gücü ele geçirme ve güç kullanma ihtiyacı artabileceği için herkesin kendini kontrol etmesi gerekebilir. Bu kışkırtıcı etkilerle başa çıkabilmek adına, yıkıcı değil yapıcı olmak için elimizden geleni yapmalıyız.

Mars istikrarlı tutum geliştirmemizi sağlayacaktır, ama 10 Ocak’ta bitecek Merkür gerilemesi iletişim sorunlarına, yolculuklar esnasında aksiliklere (kontrol edilmeyen yağ çizelgesi, unutulan kar lastikleri, yanlış rezervasyonlar gibi) teknolojik, elektrik veya elektronikle bağlantılı sorunlara, kaybolan anahtarlar, çalışmayan telefonlar, karışan mesajlar veya unutulan biletler türünde problemlere neden olabilir. 

26 Aralık - 1 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ
İstediğiniz şeyleri elde edebilmek için kendinize güvenerek pazarlıklar yapabileceğiniz günlerdesiniz. Uzun vadeli düşünmeniz durumunda bazı olanaklar yüzünü gösterebilir. Özel yaşamınızı veya aşk hayatınızı ilgilendiren konularda olumlu ilerleme zamanı.Duygusal anlamda gergin etkilere açık birkaç günün içerisindesiniz. Bazı kapıları açıp bazılarını kapatıyorsunuz. Gerekli zamanı verir, gereken gayreti gösterirseniz, hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Sosyal aktiviteler veya romantik planlar ilişkilerinizin kuvvetlenmesini sağlayabilir.

BOĞA
Meslektaşlarınızı ya da birlikte iş yaptığınız kişileri inceleyerek yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Öğrendiklerinize kendinizden şeyler de katarak yeni oluşumlar ortaya koyabilirsiniz. Politik olmalı ve ekip çalışmasına uygun olduğunuzu herkese göstermelisiniz.Yaşamsal tecrübeleriniz artıyor veya yeni eğitimler devrede. Evde vakit geçirmek isteyebileceğiniz veya evde vakit geçirmenin faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz. Ailenizle yapacağınız planlar size keyif verebilir.


İKİZLER
Belirsizlikler veya kararsızlıklar ön planda. Anlamadığınız konularda araştırmacı olmalı veya sizden ne beklendiğini anlayabilmek için sorular sormalısınız. Aklınızı kullanmanız ve disiplininizi göstermeniz durumunda etrafınızdaki kişileri etkileyebilirsiniz. Özel yaşamınızın işinizi etkilemesine izin vermeyin.Bazı şeyleri hafife almanın sıkıntılarını yaşıyor olabilirsiniz. Seyahatler veya iletişim kanallarını kullanmak ya da çevreyle iletişimi hızlandırmak kendinize gelmenize yardım edebilir. Hayatınızı güzelleştirmenizi sağlayacak değişiklikleri hayatınıza taşımalısınız.

YENGEÇ
Hareket arayışında olabilirsiniz. Yeteneklerinizi, bilginizi ve tecrübenizi kullanabileceğiniz işlerle veya aktivitelerle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ortak kaynak kullanımı gerektiren konulardan uzak durmanız gereken günlerdesiniz. Sadece kendinize güvenmeli, bir süre için başkalarına güvenerek hareket etmekten sakınmalısınız.Gergin birkaç günün içerisindesiniz. Hiç kimsenin veya hiçbir şeyin sinirlerinizi bozmasına izin vermemelisiniz. Yaşadığınız yerde olumlu değişiklikler yapmak veya belli ilişkilerinizi beslemek için zaman harcamanız size de iyi gelebilir.

ASLAN
İlişkilerinizi güzelleştirmek, dış görünümünüzü yenilemek veya yeteneklerinizi geliştirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Yapacağınız yenilikler diğerlerine belli konuları halledebilmek veya gelmekte olan görevlere hazır olduğunuzu gösterebilmek adına önem taşıyor. Bu esnada, sevdiğiniz kişilere vakit ayırmayı da unutmayın.Çekiciliğiniz, karizmanız ve sempatikliğiniz size olan ilgiyi artırıp, hayata daha iyimser bakmanızı kolaylaştırıyor. Dolayısıyla, fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmemeli ve iletişim ağlarını en iyi şekilde kullanmalısınız. İşle veya aşk hayatınızla ilgili seyahatler söz konusu.

BAŞAK
Sosyal anlamda hareketlilik içeren veya ekip çalışması gerektiren işlerle ya da aktivitelerle vakit geçirmeniz iş hayatınıza ve kariyerinize fayda getirebilir. Evdeki sorunların sizi yavaşlatmasına izin vermemelisiniz. Bazı kişilerle belli konularda yanlış anlamalara bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Hayatınızda yeni bir sayfa açtığınız günlerdesiniz. Hiç kimsenin size veya ikili ilişkilerinize karışmasına izin vermemelisiniz. Size keyif veren şeylerle vakit geçirin ve her şeye olumlu yaklaşın.

TERAZİ
Tatil planları yapabilir veya iş seyahatlerine çıkabilirsiniz. Yaşam standardınızı yükseltmenize veya geleceğinizle ilgili olumlu adımlar atmanıza faydası olabilecek kişilerle konuşabilirsiniz. Karşı karşıya olduğunuz durumları çözmenizi, ihtiyaçlarınızı gidermenizi veya bazı kişileri ikna etmenizi sağlayacak yollar bulmanız gerekebilir. Sizi motive eden kişilerle bir arada olmaya çalışmanızda fayda var. Duygularınızı saklamakta zorlanabilir veya ani tepkiler verebilirsiniz. Planlarınızı veya pozisyonunuzu ortaya koyarak hamlenizi yapmanız daha kolay olacaktır.

AKREP
Yapılması gereken şeyler varsa başkalarını beklemeden siz yapmalısınız. Geçmişten tanıdığınız kişilerle ilgili konulara takılıp kalmanın bir yararı olmayabilir. Bazı konular farklı şekilde ele almak, yeni yöntemler denemek gerekiyor. Diğerlerinin beklentilerini veya rahatını değil kendi önceliklerinizi ön planda tutarak hareket etmelisiniz.Özlediğiniz veya eskiden tanıdığınız kişilerle bağlantı kurabilir veya bir araya gelebilirsiniz. Bazı sırların saklanması veya sürprizler yapılacaksa belli edilmemesi gerekiyor olabilir. Her detayı hesaplayarak hata ihtimalini ortadan kaldırabilirsiniz. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara veya kazalara karşı dikkatli hareket etmenizde fayda var.

YAY
Bazı adımlar atmanız gerekebilir. İş arkadaşlarınızla, işle bağlantılı kişilerle veya yakınlarınızla ilişkilerinizde karşıt görüşler veya yanıltıcı tavırlar size sıkıntı yaratabilir. İnsanları dikkatle dinlemeli, ama görüşlerinizi belli etmemelisiniz. Kişisel gelişiminize ve kazançlarınıza odaklanın. Acele hareketlere bağlı sakarlıklara ya da kazalara dikkat etmenizde fayda var. Evinizde ve işinizde bazı düzenlemeler yaparak yeni yıla gereksiz yüklerden kurtulmuş şekilde girebilirsiniz. Sizi etkilemeye çalışan kişiler olabilir. Bu kişilere izin vermemeli, özellikle çok fazla etki alanı bulunmayan kişilerden uzak durmalısınız.

OĞLAK
Belli konuşmalar yapmadan önce, elinizde neler olduğuna bakmalı ve gerçeklere odaklanmalısınız. Yapılacak anlaşmalar veya değerlendirilmesi gereken fırsatlar söz konusu, ama önce elinizdekileri doğru değerlendirmek durumundasınız. Yılın sonunda gündemde olan konular güncelliğini koruyor. Karşılaşacağınız karşıt görüşlü kişiler, gecikmeler veya aksiliklerle tecrübenizi kullanarak başa çıkabilirsiniz. Evde vakit geçirmenizde fayda var.

KOVA
Çekiciliğiniz, sempatikliğiniz veya kararlılığınız amaçlarınıza ulaşmanıza yardım edecektir. Rekabet içeren ortamlara girmeden önce nelere ihtiyaç olduğunu veya kuralları iyice anlamaya çalışmanız gerekiyor. Özel yaşamınızı ilgilendiren planlar veya romantizm, ev hayatınızı veya ailenizi olumlu etkileyebilir.Aşk hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren başlıklarda hafta sonu boyunca sürprizlere veya beklenmedik gelişmelere açıktınız ve açıksınız. Bazı konularda yapılacak olumlu bir değişiklik tüm yıl boyunca hatırlanabilir.

BALIK
Sağlığınız veya sahip olduğunuz şeyler zamanınızı alabilir ama asıl resmi veya hukuki konulara ya da anlaşmalara veya maddi durumunuzu ilgilendiren başlıklara odaklanmalısınız. Bu sayede olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Fırsatlar söz konusu olabilir, duygusal konular net düşünmenizi zorlaştırıyor.
Evde ailenizle veya arkadaşlarınızla geçireceğiniz zaman veya yapacağınız domestik planlar yolculuklar sırasında yaşanabilecek rötarlardan veya aksiliklerden korunmanızı sağlayabilir. İstemediğiniz değişiklikler yapmaya zorlayan durumlara aldırmayın. Bekleyip neler olup bittiğini görme zamanı. Her şey ortaya çıkınca yön belirlemeniz yararınıza olur.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder