Facebook Ailesi

Custom Search

25 Aralık 2016 Pazar

26 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

26 Aralık 2016 Günlük Burç Analizleri

KOÇ
Kontrolü ele almanız gerekiyor. Size iyi davranmayan kişiler olabilir. Kurallara uygun davranmanız ve esnek olmanız durumunda uzlaşma sağlanabilir. Bazı hedeflerinize ulaşmanıza yardımı dokunacaksa yardım istemekten çekinmeyin.

BOĞA
Bazı konulara katkıda bulunmak isteyebilirsiniz. Bu esnada sizden veya bonkörlüğünüzden fayda sağlamaya çalışan kişilere dikkat etmelisiniz. Karşılıklı adil ve eşit olma ilkesine dikkat edilmesi, tekliflerinizin daha etkili olmasını sağlayabilir. Herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini hatırlatmaktan çekinmeyin.

İKİZLER
Bazı işbirliklerinizde veya ilişkilerinizde değişiklikler yapılması gerekebilir. İyi gitmeyen şeyler varsa, ısrarla bağlı kalmak doğru olmayabilir. Geçmişe bağlı kalmak yerine rahatsızlıklarınızı ve önerilerinizi dile getirmelisiniz. Romantik ve yanıltıcı jestlere dikkat edin.


YENGEÇ
Yaratıcılığınızı serbest bırakmanız durumunda, diğerlerini ikna etmenizi ya da bazı konulara katılım göstermelerini sağlayabilecek harika fikirleriniz olabilir. Bazı ilişki ya da işbirlikleriniz gerçekten ümit verebilir. Yaşadığınız yerde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

ASLAN
Yakınlarınızı veya birlikte yaşadığınız kişileri memnun etmeyecek değişiklikler yapabilirsiniz. Seçimleriniz diğerlerini rahatsız edebilir veya karşıt fikirleriyle mücadele etmeniz gerekebilir. Dış görünüşünüzü veya bilgi hazinenizi olumlu etkileyecek işlerle vakit geçirmenizde fayda var.

BAŞAK
Artan talep ve istekleri olan kişilerle mücadele etmeniz gerekebilir. Baskılar sizi sıkabilir. Durumunuzun net şekilde anlaşılmasını sağlamak size düşüyor. Karşılıklı adil alışverişe inanan kişilerle bir arada olmanızda fayda var.

TERAZİ
Kötümser tahminlerde bulunmadan önce, daha fazla araştırmacı olmalı ve neler olup bittiğini anlamaya çalışmalısınız. Hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Öfkenizi kontrol edememeniz durumunda geçmişe bağlı konularda sert bedeller ödenebilir. Sakin düşünmelisiniz.

AKREP
Gayret göstermeniz durumunda evinizde veya yaşadığınız yerde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Başkalarına yardım etmek veya inandığınız şeyler için vakit geçirmek size iyi gelebilir. Çalışma alanınızı ihtiyaçlarınıza uygun şekle sokmanızda fayda var. Tartışmalardan kaçının.

YAY
Altından kalkabileceğinizden fazla yük yüklenmeniz durumunda engellerle ve karşıt görüşlü kişilerle karşılaşabilirsiniz. Belli bir bütçeye bağlı kalarak kişisel gelişiminizi ilgilendiren adımlar atmanız mümkün olabilir. Sevgi temalı ilişkileriniz veya romantizm, yaşam tarzınızda olumlu değişikliklere neden olabilir.

OĞLAK
Belli hedef ve amaçlar doğrultusunda gayret gösteren kişilerle çalışabilirsiniz. Böyle bir durumda kendi yapmak istediğiniz şeyleri uygularsanız, birlikte çalıştığınız kişiler tarafından kabul görmeniz daha kolay olacaktır. Politik olursanız bazı fırsatlar ayağınıza gelebilir.

KOVA
Eski düşünceleri güncelleme veya yeni başlangıçlar yapma ihtiyacı artıyor. Hayatınızdaki önemli ilişki veya işbirliklerini beslemek veya güçlendirmek için bazı girişimlerde bulunma zamanı gelmiş olabilir. İleride işinize yarayabilecek yeni hobiler edinebilirsiniz.

BALIK
Başkalarına yardım etmek istemeniz güzel ama yapılması gereken dinlemek, fikir vermek veya şefkat göstermekken, parasal yardımda bulunmanız yanlış olabilir. Arkadaşlarınız, akrabalarınız veya komşularınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara veya yanılgılara bağlı problemler yaşanabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder