Facebook Ailesi

Custom Search

26 Aralık 2016 Pazartesi

27 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

27 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Önümüzdeki 10 günlük süreçte, tartışmalardan uzak durmalı, yıkıcı değil yapıcı olmaya gayret etmelisiniz. İş hayatınızla ilgili konular başta olmak üzere bugünlerde ani kararlar almaktan veya ani değişiklikler yapmaktan kaçınmanızda, pazarlık gücünüzü arttırmaya çalışmanızda fayda var.

BOĞA
Eğitici ve öğretici (kurslar, seminerler, konferanslar, fuarlar, mesleki diyaloglar vb.) aktivitelere katılmanız durumunda tecrübe ve bilginizi artırabilirsiniz. Resmi kuruluşlarla bağlantılı işlerde veya yolculuklar esnasında sorunlar yaşanabilir. Sahip olduğunuz şeyleri kayıplara veya çalıntı vakalarına karşı korumanızda fayda var.

İKİZLER
Karşınızdaki kişileri etkileyici cümleleriniz, parlak fikirleriniz veya karizmanızla etkileyebilirsiniz, ama bu esnada altından kalkamayacağınız sözler veriyorsunuz muhtemelen. Özel bazı ilişkilerinizde meydana gelen değişiklikler yaşadığınız yerde olumlu etki yaratabilir yaşam kalitenizi yükseltebilir.


YENGEÇ
Bilginizi artırmak, yeni hobiler edinmek veya arkadaş çevrenizi genişletmek türünde eğilimleriniz size iyi gelecek ve olumlu değişiklikler yapmanızı sağlayacaktır. Bazı işleri hafife almamanızda fayda var. Belli tekliflerde bulunmadan önce gereken hazırlıkları yapmanız gerekiyor.

ASLAN
Sizinle aynı zevklere sahip, aynı yönlü düşünen veya aynı tür işlerde çalışan kişilerle bir araya gelebilir ve bu türlü aktivitelere katılabilirseniz faydalı ve yaşam tarzınızda veya hayatınızda ani değişikliklere neden olabilecek bağlantılar kurabilirsiniz. Aşk hayatınızda ön planda.

BAŞAK
Aile üyeleriyle sorunlara açık günlerdesiniz. Ancak, belli problemlerin ya da tartışmaların içerisine girmeden önce, gerçekleri net olarak öğrenmenizde fayda var. Maddi durumunuzu ilgilendiren bir değişiklik söz konusu olabilir. Gereksiz veya yüksek meblağlı harcama ya da borçlardan kaçınmanızda fayda var.

TERAZİ
Kendinize zaman ayırmaya, ara vermeye ve rahatlamaya ihtiyacınız var. Evle veya ailenizle ilgili görev ve sorumluluklarınıza rağmen size keyif veren şeylere zaman ayırmanızda fayda var. Stresi azaltmanın yolunu bulmanız gerekiyor.

AKREP
Geçmişte size hayal kırıklığı yaşatmış şeyleri tekrar yaşamamak için gereken tedbirleri almanız gerekiyor. Özellikle size hayal kırıklığı yaşatmış kişilerden uzak durmalısınız. Başkalarının kayıplarına değil, kendi kazanabileceklerinize ve kazançlarınıza konsantre olmalısınız.

YAY
Kafası karışık olan veya problemlerini dile getirmekte zorlanan kişileri dikkatle dinlemenizde veya anlamaya çalışmanızda fayda var. Yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapmaya, evinize ve ailenize konsantre olmalı, diğerleri için para harcamaktan veya bazı kişilere para vermekten kaçınmalısınız.

OĞLAK
Büyük resmi görmeye çalışırsanız, bir sonraki hamlenizi planlamanız daha kolay olabilir. İlerlemek için ani hareketler ya da değişiklikler yapmaktan veya ani kararlar almaktan sakının. Ufak girişimlerin olumlu geri dönüşleri olabilir.

KOVA
Yaklaşmakta olan olaylar plan yapmanızı gerektirebilir. Yaşam tarzınızda ve evinizde yapacağınız değişikliklerin olumlu geri dönüşleri olabilir. Eski fikir ve düşüncelerinize ilginç yaklaşımlar getirmeniz durumunda maddi durumunuz, sağlığınız ya da dış görünüşünüzle ilgili konulara daha fazla zaman ayırmanızı sağlayabilir.

BALIK
Bugünlerde, karşıt görüşlü kişilerle karşılaşabilirsiniz. Tartışmalardan kaçınmanızda fayda var. Başkalarının işlerine karışmak, dedikodu yapmak veya resmi kuruluşlarla ilgili konularda fazla girişken olmak için uygun günler değil. İşbirliği içerisinde olduğunuz kişilerle veya seyahatler esnasında problemler yaşayabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder