Facebook Ailesi

Custom Search

27 Aralık 2016 Salı

28 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

28 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Değişimden kaçmamalı ve kabullenici olarak, durumdan fayda sağlamanın yollarını aramalısınız. Sağlığınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren başlıklarda ilerlemenin veya sorunları çözmenin yollarını arayabilirsiniz. Kariyerinizi ve toplum içerisindeki duruşunuzu ilgilendiren konularda tartışmalardan kaçınmanızda fayda var.

BOĞA
Bugünlerde maddi konular ön plana çıkıyor. Bütçe yapmanız gerektiğini fark edebilir, daha uygun fiyatlı alışverişler yapma ya da satışları artırma türünde işlerle ilgilenebilirsiniz. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Çözümsüz konularda polemiğe girmemeniz akıllıca olur.

İKİZLER
Yanlış yönlendiren veya yanlış bilgilendiren kişiler nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz veya iş hayatınızla ilgili ya da birlikte iş yaptığınız kişilerle problemler söz konusu olabilir. Bedel ödetecek hatalardan kaçınmak için kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Özel bir ilişkiniz açısından da zorluklar yaşayabileceğiniz bir gün.


YENGEÇ
Bazı şeylerin üzerinden geçebilir, yenilenmesi veya tamamlanması gereken şeyler varsa tamamlayabilirsiniz. Bu anlamda size eksik yerleri gösteren kişiler olabilir. Bu kişiler aslında sadece size yardımcı olmak istiyorlar. Kişisel gelişiminize katkısı olacak aktivitelerle vakit geçirmenizde fayda var.

ASLAN
Yaratıcılık gerektiren işleriniz, aşk hayatınız veya çocuklarınızla ilgili konularda yeni görev ve sorumluluklar devreye girebilir. Kendinize olan güveninizin yanlış anlaşılabileceği günlerdesiniz. İşiniz için önemli konularda yuvarlak konuşmak yerine netliği seçmelisiniz.

BAŞAK
Bugünlerde, bir anda meydana gelen olayları araştırmak isteyebilirsiniz, ama mantıklı açıklamalar getirmek zor olacak gibi duruyor. İşle ilgili kişilerle birlikte olmanın faydasını görebilirsiniz, ama bu durum özel ilişkilerinizde sorun yaratabilir.

TERAZİ
2 Ocak’a kadar, aileniz ve evinizle ilgili başlıklarda yanlış anlaşılmalara açıksınız. Telefon trafiği, yazışmalar veya randevu karışıklıkları türünde sıkıntılar yaşanabilir, sözler yanlış anlaşılabilir, aşırı tepkiler söz konusu olabilir. Diğerlerini değiştirmeye çalışmamalısınız.

AKREP
Etrafınızdaki kişileri organize etme veya yönetme arzunuz artabilir ya da her şeyi kendi başınıza halletmeye çalışabilirsiniz. Ama bu esnada size yardım etmeye çalışan kişileri küstürebilirsiniz. Dikkat edin. Geçmişte size sorun yaratmış kişileri tekrar hayatınıza almamanız gerektiğini fark edebilirsiniz.

YAY
Bugünlerde, siz ne kadar zorlarsanız zorlayın, çabalarınızın üzerinde başka bir şey olaylara yön veriyor hissine kapılabilirsiniz. Bu his geçici büyütmeyin. İş hayatınızla ilgili konularda dikkatli hareket etmeniz ve politik olmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

OĞLAK
Size çok fazla şey vermeyecek teklifleri kabul etmek zorunda değilsiniz. Yetersiz ödemeler için gayret sarf etmek istemeyebilirsiniz. Kayıplar yaşamamak için ortak kaynak kullanımı gerektirecek işlerden kaçınmanızda fayda var. Tartışmalardan uzak durun. Yıkıcı değil yapıcı olmaya çalışın.

KOVA
Sevgi temalı ilişkileriniz sizi besliyor. Sizin için özel kişilerle planlar yapabilirsiniz. Evinizi, ailenizi ilgilendiren kararlar almanız fikir ayrılıkları doğurabilir. Ancak, uzlaşmacı ve politik olmak işlerin tatlıya bağlanmasına yardım edebilir. Akşama doğru zincirlerini kırma veya huzursuzluk hisse söz konusu olabilir.

BALIK
Önümüzdeki birkaç haftalık süreçte, maddi başlıklı konularda ve anlaşmalar esnasında aldatıcı kişiler veya olaylar, kaybolan evraklar ya da yanlış anlaşılmalar türünde başlıklar dikkat gerektiriyor. Sağlığınızı ihmal etmemeniz ve kendinizle ilgili değişiklikler yaparken sınırlandırıcı etkilerini hesaba katmanız gerekiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder