Facebook Ailesi

Custom Search

28 Aralık 2016 Çarşamba

29 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

29 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ
Kendi maddi durumunuzu ilgilendiren işlerinizle kendiniz meşgul olmalı, başaklarına güvenmemelisiniz. Bazı konularda dikkatsiz olmanız veya gereken güncellemeleri yapmamanız durumunda resmi kurum veya kuruluşlarla sıkıntılar söz konusu olabilir.

BOĞA
Fikirlerinizi ve önerilerinizi rahat şekilde dile getirebilirsiniz. Sizi dinleyen kişiler arasından size yardımcı olacaklar da çıkabilir. Diğerlerinin değil kendi bildiklerinizin doğruluğuna inanmanızda fayda var. Sizi yanıltan kişiler olabilir.

İKİZLER
Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek teklifleri geri çevirmekten veya bağlayıcı sözler vermekten çekinmenize bir gerek yok. Sizi mutlu edecek değişiklikler yapabileceğiniz bir haftadasınız. Kendinizi sınırlamamanız durumunda daha fazla şey yapabilirsiniz.


YENGEÇ
Evinizle ilgili yenileyici veya konforunuzu artıracak değişiklikler yapabilir ya da planlayabilirsiniz. Veya yaşam tarzınızda değişim yapmak sizi heyecanlandırabilir. Evle ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Değişimden korkmamalısınız.

ASLAN
Kendinizi ve yapabileceklerinizi gösterebileceğiniz günlerdesiniz. Karizmanız, bilginiz, sosyal çevreniz veya kendinizi ifade edebilme yeteneğiniz belli iş fırsatları açısından sizi ön plana çıkartabilir.

BAŞAK
Sosyal açıdan harekete önem vermenizde fayda var. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek veya sosyal planlar yaparak evle ilgili problemlerden kaçma fırsatı bulabilirsiniz. Yakın çevrenizden bazı kişiler sizi duygusal konularda yönlendirmeye çalışabilir.

TERAZİ
Fırsatlarınızı gözden geçirmelisiniz. Neleri ön plana almanız ve neleri hayatınızdan çıkartarak yükleri hafifletmeniz gerektiğine odaklanmanız gerekiyor. Çevrenizdeki kişilerin ve koşulların sizi aşağı çekmesine izin vermeyin. Evinizle ilgili başlıklar belli stresleri atmanızı sağlayabilir.

AKREP
Geçmişle bağlantılı konuları geride bırakmak için seyahatler ya da seyahat planları yapabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışmanızı sağlayacak faaliyetlerde bulunmanız durumunda karşılığını göreceksiniz.

YAY
Evinizle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz ama başkalarının değişmesini beklemeyin. Özel ilişkilerinizi dikkatle ele almanız ve diyaloglarınızda özenli olmanız gerekiyor. Sağlığınızı ihmal etmemeli ve yanlış anlaşılmamaya dikkat etmelisiniz.

OĞLAK
Güvenilmez kişilerden uzaklaşma ve hayatınızda size daha yararlı olacağını düşündüğünüz kişilerle bağ kurma zamanı. Bazı kişilerin güvenilmezliğinin ortaya çıktığı günlerdesiniz. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlayabilecek kişilere yakın olmalısınız.

KOVA
Sakinliğinizi korumayı başarırsanız, resmi kurumlarla ilişkileriniz düşündüğünüzden daha iyi gidebilir. Sezgilerinize güvenmelisiniz. Sevdiğiniz bazı kişiler belli konularda veya amaçlarınıza ulaşmanızda size yardım edebilir.

BALIK
Diğerlerine yaptığınız şeyler boşa gitmeyecek. Yaptıklarınız ilerlemenize katkı sağlayabilir. Sağlığınızı güçlendirmek için yeni programlar yapabilirsiniz. Kişisel amaçlarınızı belirleyebilir ve gerçekçi hedefler koyabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder