Facebook Ailesi

Custom Search

29 Aralık 2016 Perşembe

30 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu30 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ

Aşk hayatınızda olumlu değişiklikler var. Amaçlarınıza ulaşabilmek için hızla çalışacağınız, gerekli değişiklikleri yapacağınız günlerdesiniz. Değiştiremeyeceğiniz şeyler için üzülmemeli, geçmişe takılıp kalmamalısınız.

BOĞA

İletişimi artırarak, daha fazla bilgi edinip yeteneklerinizi geliştirerek bazı endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Yeni bir projeye başlayabileceğinize işaret eden durumlar var. Yeni olanakları dikkatle gözlemlemelisiniz.

İKİZLER

İşbirliklerinizde, ortaklarınızla veya iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ikna yeteneğinizi kullanmanız durumunda ilerleme şansınız yükselebilir. Başarabileceğinizden fazlası için söz vermemenizde fayda var.


YENGEÇ

Kariyerinizde veya evinizde istediğiniz değişiklikleri yapabilmek için çaba gösterebileceğiniz günler. Arkadaşlarınızla, ailenizle daha fazla zaman geçirmek için uğraşmanızın karşılığını görebilirsiniz.

ASLAN

Bazı fikir veya duygularınızı olduğu şekliyle paylaşmanız, gerçekçi olmanız durumunda değişiklikler söz konusu olabilir. Başladığınız şeyleri yarım bırakmamaya çalışın. Aşk veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından güzel bir gün.

BAŞAK

Ev veya aileyle ilgili sorunlarla ilgilenmeniz, bazı talepleri yerine getirmeniz gerekebilir. Sahip olduğunuz şeylere ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İlerlemenizi engelleyen kişilere izin vermeyin. Eğitim başlıklı konular devrede olabilir.

TERAZİ

Bazı konularda beklentileriniz karşılanmayabilir, ama bunu diğerleri görmese daha iyi olur. Ortam değişikliği hayal kırıklıklarınızı gidermenize yardım edecektir. Keyif aldığınız şeylere vakit ayırabileceğiniz bir gün.

AKREP

Araştırmacı olmalı, diğerlerinin neler yaptığına da göz atmalısınız. Edineceğiniz bilgiler yaşam tarzınızla ilgili ya da amaçlarınıza uygun yenilikler yapmanızı sağlayabilir. Duygusal konuların sizi engellemesine izin vermeyin.

YAY

Çok fazla yük ve sorumluluk alabilirsiniz. Kendinizi iyi hissettirecek değişiklikler yapmalısınız. Her şeyin fazlası zararlı olabilir ya da karışıklık yaratabilir. Bazı konuları hafife almanız sorun yaratabilir, çok çalışmanız gerekecek.

OĞLAK

İlgi alanlarınızı genişletmeniz durumunda beklenmedik kazançlar söz konusu olabilir. Başkalarının hataları nedeniyle sizin bazı bedeller ödemeniz gerekmiyor. Sizden fayda sağlamaya çalışan kişilere dikkat etmeli, kendinizi korumalısınız.

KOVA

Kişisel değişiklikler yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmenizde fayda var. Ani tepkiler vermekten kaçınmanız gereken bir gün. Duygusal tepkiler verebilirsiniz. Anlayışlı ve sakin olmaya çalışmanız yararınıza...

BALIK

Sevdiğiniz kişilerle oluşabilecek sorunların büyümesine izin vermemeli, uzlaşmacı olmalısınız. Sağlığınızı, beslenme düzeninizi ilgilendiren yenilikler yapabilirsiniz. Diyete ve spora başlamak, zararlı alışkanlıkları bırakmak için uygun gün..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder