Facebook Ailesi

Custom Search

30 Aralık 2016 Cuma

31 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

31 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Kendinizle ilgili özel bilgileri başkalarıyla paylaşmamanızda fayda var. (En azından şu an için). Ortam netleştiğinde beklediğinize değdiğini görebilirsiniz. Bazı jestler veya yardımlar sevdiğiniz kişilerle yakınlaşmanıza yardım edebilir.

BOĞA
Vereceğiniz kararlarda tecrübelerinizi ön plana almanız gerekiyor. Arkadaşlarınızla veya ailenizle zaman geçirebilir veya planlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmeniz duygusal anlamda size iyi gelip bazı konularda ilerlemenizi kolaylaştırabilir.

İKİZLER
Bazı endişeleriniz olabilir. Duygu ve düşüncelerinizi paylaşmanız ortamın netleşmesini ve çevrenizdeki kişilerle belli başlıklı konularda birbirinizi anlamanızı sağlayabilir. Karmaşık değil, basit çözümler daha fazla işinize yarayabilir.


YENGEÇ
Bazı konulara farklı yaklaşmanız ve özgün çözümleriniz belli konularda size yardım edebilecek kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir. Ev, aile veya gayrimenkulle ilgili konularda atacağınız adımların olumlu geri dönüşleri olabilir.

ASLAN
Sevdiğiniz kişilere verici olmanızın yansımaları da aynı şekilde olacaktır. Ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerden sakınmalısınız. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından güzel bir gün.

BAŞAK
Yardım ve destek hadisesini abartmamanızda fayda var. Zira, iyi niyetinizi suistimal eden kişilerle karşılaşabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler vermemeli, isteklerinizi de belli bir seviyede tutmalısınız. Sizi memnun edecek şeylerle vakit geçirerek günü değerlendirebilirsiniz.

TERAZİ
Değiştirilemeyecek şeyleri kabullenerek daha iyi hissedebilirsiniz. Kontrolünüz olmayan durumları bir kenara bırakmalı ve kendinize güvenmelisiniz. Güzel şeyler olacak. Pozitif bakış açınızı korumalısınız. Hareketlerinizle fark yaratabilirsiniz.

AKREP
Rekabet ortamları veya mücadele gerektiren durumlar söz konusu olabilir. İş bitiriciliğiniz, hırsınız ve yaratıcılığınız sizi diğerlerinden ayıracaktır. Kendinize güvenin.

YAY
Sezgileriniz ve mantığınızla hareket etmeniz durumunda önemli yanlışlar yapma riskini azaltabilirsiniz. Gereğinden fazla yük yükleniyor olabilirsiniz. Elinize geçen bilgilere göre hareket etmeden önce doğruluğunu araştırmalısınız. Yeteneklerinizi geliştirmeye veya bilginizi artırmaya yönelik çalışmaların faydasını görebilirsiniz.

OĞLAK
Maddi durumunuzu, yapılacak anlaşmaları veya pazarlıkları ilgilendiren başlıklarda son dakika değişiklikleri yapmak için zaman ihtiyaç duyabilirsiniz. Ani hareketleri veya tepkileri olan veya aceleci kişiler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Kendi istediğiniz şekilde hareket etmelisiniz.

KOVA
Bazı amaç veya hedeflerinize ulaşabilmenize katkısı olabilecek kişilerle bir araya gelebilir, duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle birlikte hareket etmeniz veya çalışmanız durumunda özel yaşamınızda mutluluğu yakalayabilirsiniz.

BALIK
Biraz araştırmacı olmanız durumunda bazı kişilerin asıl niyetlerini daha iyi anlayabilir ve buna göre kararlar alabilirsiniz. Amacı sizi etkilemek olan kişiler için çok fazla şey yapmamanızda veya gereğinden fazla verici olmamanızda fayda var. Olaylara dahil olup olmamak istediğiniz konusunda daha fazla düşünmelisiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder