Facebook Ailesi

Custom Search

5 Aralık 2016 Pazartesi

6 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

6 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Koç
Flu ortamlar veya ikili durumlar kafaları karıştırıyor. Dolayısıyla netliğe önem verilmesi ve olayların basit şekilde ele alınması gereken bir gün. Aksi takdirde iletişim kurulamamasına bağlı başarısızlıklar olabilir.

Boğa
Belli planlarda, eğilimlerde, işlerde ya da davranışlarda meydana gelen değişiklikler konusunda esnek olmalı, değişimi rahat şekilde karşılamalısınız. Zira elektrikli ortamlarda bir de sizin voltaj artırmanız işe yarayan son şey olabilir.

İkizler
Askıda kalmış olaylar, işler veya ilişkilerle ilgili sabretmekte zorlandığınız günlerdesiniz. Ancak bu alanlarda kafanızda yavaş yavaş bazı fikirler gelişmeye başladı. Bu işaretleri doğru değerlendirmeli ve planlarınızı buna göre şekillendirmelisiniz.

Yengeç
Bazı konuları veya girişimlerinizi normal akışının dışında hareketlendirmek mümkün olmayabilir. Bırakın her şey kendi hızında ilerlesin. Sizin istediğiniz kıvama geldiğinde gereken adımları atarsınız nasıl olsa.

Aslan
Yaşadığınız yerde, yaşam koşullarınızda veya günlük rutininizi değiştirmek konusunda istekliliğiniz artıyor. Ancak bu konularda girişimlerde bulunmadan önce, yapacağınız değişikliklerden etkilenecek diğer kişilerle fikir alışverişelrinde bulunmanızda fayda var.

Başak
Bazı konularda sadece deneme amaçlı girişimlerde bulunabilirsiniz. Sizden farklı düşünen veya bazı alanlarda sizin istediğiniz yoldan değil de kendi bildiği yoldan ilerleyecek olan kişileri ikna etmeniz çok zor olabilir.

Terazi
Gerçekçi düşündüğünüz zaman, bazı plan veya projelerinizi bir süre için askıya almanın daha doğru olacağını görebilirsiniz. Ancak başarı elde edemediğiniz durumlar olsa dahi, bu sizi yıldırmamalı ve zaman içinde denemeye devam etmelisiniz.

Akrep
Belli düzenleme, işbirliği, plan ya da programların artı ve eksileri üzerine kafa yorabilir, daha olumlu düşünmeye çalışabilirsiniz. Önümüzdeki birkaç gün içinde olumlu düşünerek hareket etmenin sizin için ne kadar doğru bir karar olduğunu anlamanızı sağlayacak işaretler görünmeye başlayabilir.

Yay
Değişiklikler yapmanın faydasını görebileceğiniz bir gün. Vereceğiniz tepkiler ya da cevaplarla karşınızdaki kişileri şaşırtabilirsiniz. Olayların göründüğü gibi olmayabileceği günler. Dolayısıyla bazı kişilerin işlerine karışmamak daha doğru olabilir.

Oğlak
Kısa vadeli ve uzun vadeli ihtiyaçlarınızı bir arada düşünmekte zorlanabilirsiniz. Ancak bir sıralamaya ihtiyaç var. Doğru planlama ve öncelikleri doğru belirleme ileride sizi memnun edecek seçimler yapmanızı sağlayabilir. İyi niyetli olmak yerine hazırlıklı olmanızda fayda var.

Kova
Belli amaçlarınıza ulaşmanızı veya işlerinizi halletmenizi sağlayacak fırsatlar söz konusu olabilir. Dolayısıyla şu an da durmamalı ve yola devam etmelisiniz. Tartışmalara girmek yerine, karşı tarafa vermeniz gereken mesajlara odaklanmalı ve hedeflerinize ulaşmaya çalışmalısınız.

Balık
Bazı konulara inancınızı kaybedebilir veya bazı işlerden tamamen uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ancak köprüleri atmadan önce bir şans daha tanımak daha doğru olabilir. Zira, ilginç ama olumlu bazı gelişmeler konulara dahil olmaya başlayabilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder