Facebook Ailesi

Custom Search

6 Aralık 2016 Salı

7 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

7 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumu


Koç
Bazı kişiler ne söylediğinizi anlamıyor olabilir. Anlasa da düşüncelerinize katılmayabilir. Bu durumu kişiselleştirmemenizde fayda var.

Boğa
İyi niyetli ama yararsız önerileri olan kişileri dinliyormuş gibi yapabilirsiniz. Sizin için neyin iyi neyin kötü olduğunu en iyi siz biliyorsunuz. Net ya da gerçekçi olmayan fikirleri olan kişiler kafanızı karıştırmamalı.

İkizler
Bir süredir sabrettiğiniz konular var. Ancak hâlâ gemileri yakmamak veya bazı sorulara cevap almak için kırıcı olmamak konusunda dikkatli olabilirseniz, sabrınızın sonucunu görebilirsiniz.


Yengeç
Bazı kişilere yaptıkları hesapların yanlışlığını yüksek sesle dile getirme niyetinde olabilirsiniz. Ancak bu durumun yaratacağı huzursuzluk ortamını gözden kaçırmanız, tartışmaları beraberinde getirebilir.

Aslan
Bazı kişileri bazı konularda bilgilendirmek, uyarmak ya da tavsiyelerde bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak onların bu konularda istekli hazırlıklı olmamaları konuşmaların gereğinden çok uzamasına neden olabilir.

Başak
Bazı konularda sizden tamamen farklı düşünen ya da siz ne kadar ısrarcı olsanız da, farklı şekilde ilerleme konusunda kafası net olan kişileri ikna etmeye çalışabilirsiniz. Ama bu durum bir su kuşundan uçmasını beklemekle aynı şey olabilir.

Terazi
Bazı alanlarda şu an için başarılı olamadıysanız dahi, yılmamalısınız. Tekrar tekrar deneyerek istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Plan, proje ya da programlarınızın istediğiniz şekilde ilerleyebilmesi için elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız gerekebilir.

Akrep
Huylu huyundan vazgeçmez. Gün, bazı kişilerin veya olayların olumsuz gidişatını bir kenara bırakıp, aniden doğru yola döneceği bir gün değil. Dolayısıyla karşınızdaki kişilerle diyalog kurarken bu bilgiyi aklınızın bir kenarında tutmanızda ve eleştiri dozunu doğru ayarlamanızda fayda var.

Yay
Önümüzdeki iki gün, aklınızda sadece yardımcı olmaya çalışmak olsa bile, kenarda durmanızda fayda var. Karışıklıklar söz konusu olabilir. Hiçbir şey netleşmeyebilir.

Oğlak
Bugünlerde daha çok kendi sezgilerinize veya düşüncelerinize güvenmenizde fayda var. Zira, siz ne kadar iyi niyetli olsanız da, diğerleri uzun vadeli ilişkiler veya arkadaşlıklar konusu başta olmak üzere, gerçekçi olmaktan uzak durabilir.

Kova
Aslında karşı tarafa vermek istediğiniz bir mesaj varken, anlamsız tartışmaların içerisine girerek asıl yapmak istediğiniz şeyi unutabilirsiniz. Bu hafta herkes, ortaya çıkan bilgiler veya ikili ilişkilerde karşı tarafın gönderdiği mesajlarla ilgili kendisini geliştirmekle meşgul. Dolayısıyla siz de asıl aktarmak istediğiniz şeylere odaklanmalı, tartışmalara girmemelisiniz.

Balık
Belli başlı konulardaki problemler sonsuza kadar çözülmese bile, bir süre için nefes alma şansınız olmuştu. Şimdi tekrar gündeme gelebilecek aynı konuları hızla ele alabilir ve birkaç gün içerisinde tekrar rafa kaldırabilirsiniz. Hız bazen her şeydir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder