Facebook Ailesi

Custom Search

7 Aralık 2016 Çarşamba

8 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

8 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç: Bugünlerde yeni şeyler denemeye açıksınız. Yeni tatlar, hobiler, yeni bir kafe, bir kitap v.b hayatınıza renk getirebilir.

Boğa: Bugünlerde, kimseden tavsiye ve öneri dinleme isteğiniz olmayabilir, ama benim işim bu! Dolayısıyla, bugün, otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde tavsiyelere kapalı olmanız sorun yaratabilir eklemek isterim.

İkizler:  Bugünlerde sözlerinize dikkat etmelisiniz sevgili İkizler. İnsanlar şaka kaldıracak durumda veya anlayışta olmayabilirler. Yine de, esnekliğiniz ve diplomasi yeteneğiniz karşı tarafı sakinleştirecektir.

Yengeç: Bugünlerde, bazı hareketleriniz diğerleri tarafından aşırı veya tuhaf bulunabilir. Güneş gözlüğüyle araba kullanmak, kütüphanede şarkı söylemek veya sinemada telefonla konuşmak istiyorsanız, belki başka bir gezegende mümkündür! Ancak, burada ‘’tuhaf’’ bu tür eylemler için kullanılıyor.


Aslan: Bugünlerde, etrafınızda renkli ve önemli kişiler olabilir. Çekiciliğiniz ve güçlü duruşunuz hemen her grupta aranan kişi olmanızı sağlıyor. Sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

Başak: Bugünlerde, bazı konularda değişiklik yapmanız, yavaşlamanız veya bazı şeyleri sonlandırmanız gerektiğine dair işaretler yüzünü gösterebilir ve bu nedenle diğer seçeneklerinizi görmeye başlayabilirsiniz.

Terazi: Güne lüks ya da bütçenizi aşan alışverişler yapma isteği veya harcamalarla başlayabilirsiniz, ama bugünlerde harcamaya değil, biriktirmeye odaklanmanız ve kendinizi işinize vermeniz gerekiyor sevgili Teraziler. Ardından beklemeye değdiğini göreceksiniz.

Akrep: Bugünlerde, sizinle bazı sırlarını paylaşıp rahatlamak isteyen kişiler olabilir. Ancak, sırlarının deşifre olma ihtimali onları biraz rahatsız edebilir. Neyse ki, bu konuda size güvenebilecekler.

Yay: Belli amaç, istek veya hedeflerinize ulaşmanıza az kaldı. Alışılmadık alanlardan veya kaynaklardan gelen destekler sizi şaşırttığı kadar sevindirebilir de.

Oğlak: Bugünlerde, size kendinizden şüphe etmenizi sağlayacak ithamlarda veya eleştirilerde bulunan kişilerle karşılaşabilirsiniz. İmajınıza veya ait olduğunuz topluluklardaki duruşunuza zarar vermeye çalışan ya da size suçlamalarda veya bazı açıklamalarda bulunan bu kişiler, bunca emeğinizin boşa gittiğini düşünmenize neden olabilirler. Pek çok olaydan kendinizi sorumlu tutabilirsiniz.

Kova: Bugünlerde, anlaşmalar, pazarlıklar, fiyat düzenlemeleri ve yeniden fiyatlandırılan ürün, iş veya çalışmalar ön planda. Pazarlıklar esnasında eliniz kuvvetli olabilir, iyi fiyatlı alışverişler yapabilirsiniz.

Balık: Bugünlerde yenilikçi yaklaşımlarınız, tarzınızda veya hayata bakışınızda yapacağınız değişiklikler ve belki de trendleri takip etme isteğiniz etrafınızdaki kişilerin şaşırmasına neden olabilir. Zevklerinizdeki veya sizdeki bu yenilenme size olan hayranlığı arttıracaktır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder