Facebook Ailesi

Custom Search

8 Aralık 2016 Perşembe

9 Aralik 2016 Günlük Burç Yorumu

9 Aralık 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Zamanınızı ve enerjinizi eğlenceye veya eğlenerek iş yapmaya ayırmak isteyebileceğiniz bir gün. Arkadaşlarınızla planlar yapabilir, işe daha keyifli şekilde gitmenin yollarını arayabilir veya iş saatlerinizi farklı şekilde değerlendirebilirsiniz.

Boğa
Bazı kişiler içerisinde bulunduğunuz gerçek durumu yansıtmayan fikirlere kapılmakla kalmayıp, bu doğrultuda hareketlere başlayabilirler. Bu kişileri idare etmeye çalışmak sizi yıpratabilir.

İkizler
Bazı olaylara şüpheyle yaklaşılmasında, gerçeklerin kontrol edilerek kabullenilmesinde veya güvenilmez kişilerin sözlerine göre hareket edilmemesinde fayda var. Hatta, en yakınınızdaki kişiler kleptoman çıkarlarsa dahi şaşırmayın bugünlerde.


Yengeç
Bazı kişileri hazır veya yeterli olmadıkları ya da kendilerini zayıf hissettikleri işlerde, alanlarda veya konularda zorlamanız hazır olana kadar bu kişilerden haber alamamanız anlamına gelebilir. Zorlamaktan kaçının.

Aslan
Kendiliğinden ilerlemeyen veya gelişmeyen konularda kendinizi harekete geçmeye zorlamamalısınız. Zira, sizi harekete geçiren işaretler pratikte teoride olduğu kadar işe yaramayabilir.

Başak
Değişim rüzgarları başladıysa, rüzgar yokmuş gibi davranmak size sadece zarar verir. Dolayısıyla, gerekli değişiklikleri yaparak hareket etmenizde fayda var. Hazırlık yapılması gereken şeyleri ihmal etmemelisiniz.

Terazi
Bazı tekliflerde veya davetlerde bulunmadan önce, çok iyi düşünmelisiniz. Zira, söz verdikten sonra gece gündüz tüm imkanlarınızla bu amaç için çaba göstermek zorunda kalabilirsiniz.

Akrep
Amaçlarınıza ulaşmak veya isteklerinizi gerçekleştirmek için tüm kaynaklarınızı kullanmaktan çekinmeyeceğe benziyorsunuz. Bu esnada bulunduğunuz pozisyonu takdir etmeyen veya hareketlerinizi onaylamayan kişiler olabilir. Bu kişilere politik davranmanızda fayda var.

Yay
Bugünlerde, ay ortalarında, ani olaylara neden olan gelişmeler kendisini hatırlatabilir. Geçmişle ilgili olaylar karşısında elinizden geldiği kadar esnek olmaya çalışmanızda fayda var.

Oğlak
Bazı kişiler mevcut planlarda ufak bir etki yapacağına inandığı bilgi veya haberleri sizin kadar heyecanlı karşılamayabilirler. Dolayısıyla, bu tür bilgi veya haberleri gündeme getiren kişinin işi zor görünüyor.

Kova
Sonu ne olursa olsun, her anlamda risk almaya hazır görünüyorsunuz. Ancak, kafanızda ya da kağıt üzerinde var olan kişiler veya senaryolar gerçekte var olmayabilir. Dolayısıyla, zarar görmemek için buna göre hareket etmenizde fayda var.

Balık
Belli bir işi, planı ya da durumu farklı bir hale sokmanın en az riskli veya zararlı yolunu bulmanız gerekiyor. Şu günlere gelinmesine neden olmuş eski yöntemler veya yaklaşımlar değil, farklı yollar ve metotlar kullanılması, farklı bakış açıları geliştirilmesi gerekebilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder