Facebook Ailesi

Custom Search

9 Aralık 2016 Cuma

Balik Burcu Ocak 2017 Yorumu

Balık Burcu

Balık Burcu Ocak 2017 Aylık Burç Yorumları

Sevgili Balıklar, 1-4 Ocak 2017 tarihşerinde olumlu etkiler sizi hayatın güzel yönleri ile mükafatlandıracak. Yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz girişimlerinizi başarı ile gerçekleştirebileceğiniz enerjisi yüksek bir aydasınz..

7 Ocak 2017 tarihinde, dikkat etmeniz gereken tek konu harcamalarınız ve kişisel eşyalarınızın güvenliği olmalı. Özel yaşamınızda ise uzun süren bir beraberlik içindeyseniz ilişkinize yeni anlamlar yüklemek için sevdiğiniz insanın hoşuna gidecek aktivitelerde bulunabilirsiniz..

12 Ocak 2017 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor. Çevrenizdeki insanların olumsuz sözlerine takılıp kalmadan işinizle ilgili konularda sahip olduğunuz pozitif enerjileri en doğru şekilde kullanmaya bakın. Kendinize olan güvenle liderlik yeteneklerinizi ortaya koyabilir yapılan görüşme ve toplantılarda birlikte çalıştığınız insanların destek ve onayını alabilirsiniz. Bu süreçte ani kararlar almaktan kaçınmalı ve her şeyi sakinlikle ele almalısınız.

15 Ocak 2017 tarihinde, özel yaşamınızda ise duygularınızı kontrol altında tutmanız oldukça güç olabilir birlikte olduğunuz insanın ısrarcı tavırları bunu daha da arttırabilir.
20 Ocak 2017 tarihindei enerjinizin oldukça yüksek olduğuna işaret etmekte. Bu olumlu etki yaşamınızın her alanına yansıyacak. İşinizle ilgili yeni bir teklif ya da bir terfi alabilirsiniz. Yeni iş teklifini kabul edebileceğiniz gibi devam etmekte olan işinizi daha gerçekçi bir tarzla ele alıp kendinizi geliştirebileceğiniz konular üzerine yönelebilir yaptığınız işte oldukça etkili bir konuma gelebilirsiniz.

 Özel yaşamınızda bağlılık mecburiyetiniz olan insanlarla ilgili konularda zorlanmalar söz konusu olsa da anlayışlı ve ılımlı yaklaşımlarınızla olayları kendi lehinize çevirebilirsiniz. Hoşgörülü davranmak sizi kazançlı çıkaracaktır. Gelişen olaylar sizi oldukça rahatlatarak geleceğinizle ilgili konularda daha huzurlu ve sağlıklı kararlar almanızı sağlayacaktır.

28 Ocak 2017 Kova burcu Yeniay'ı gerçekleşiyor. Bekarsanız hayatınıza heyecan katacak biri girebilir ancak birden duygularınızın seline kapılmamanızda fayda var. Bu etki aynı zamanda yakın ilişkide olduğunuz insanlarla da uyumunuzu kuvvetlendirecek. Özel yaşamınızdaki bu uyumun etkisi iş hayatınıza da olumlu bir şekilde yansıyacak. Bu zamanın keyfini çıkarın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder