Facebook Ailesi

Custom Search

6 Aralık 2016 Salı

Başak Burcu Ocak 2017 Yorumu

Başak Burcu

Başak Burcu Ocak 2017 Aylık Burç Yorumları

İşinizle ilgili konularda paylaşımlarınızda iletişime önem verin fikir eleştiri ve önerileri anlayışla karşılayın. Finansal konularda ise ailenizin uyarılarını dikkate almalı cazip görünen tablolara temkinli yaklaşmalısınız bu ay her hangi bir şey için aşırı harcamada bulunmamaya özen gösterin.

5 Ocak 2017 tarihinde, özel yaşamınızda ise; Uzun zamandır problem ettiğiniz bir konu birlikte olduğunuz insanın kararlı ve duyarlı tavırları ile çözüme kavuşabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz…

12 Ocak 2017 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor. Yakın çevrenizde bulunan kişilerle iletişim kurmakta zorlansanızda doğru fikir ve önerileriniz kabul görecektir. Karşıt fikirler zihninizde yeni fikirlerin uyanmasını sağlayacak ve siz daha girişimci cesur tavırlar sergileyerek bir çok kişi ya da kurumun desteğini alabileceksiniz. Aynı etki eğitim hayatı devam eden Başaklar içinde geçerlidir. Sınavlarınızda başarılı olabilir anlamakta zorlandığınız bir dersi farklı bakış açınızla daha anlatılır bir hale getirebilirsiniz.


Özel yaşamınızda belirsizlikler sizi yorsa da beklemede kalmalı ve sabırla hareket etmelisiniz. Emin olun sabrınız size çok şey kazandıracak…

22 Ocak 2017 tarihinde, kariyeriniz ve iş yaşamınızla ilgili konularda kendinize olan güveninizi kuvvetlendirmenize sebep olacak olumlu gelişmeler mesleki konularda yeteneklerinizi daha da geliştirip hedeflerinize hızla ilerlemenizi sağlayacaktır.

Bu süreç içinde çabalarınızın karşılığını almaya başlar ve kazanımlarınızı akılcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Fikirlerinizi net bir şekilde ortaya koymalı ve birlikte çalıştığınız insanların desteğiyle hızlı sonuçlar almaya yönelik girişimlerde bulunmalısınız.

28 Ocak 2017 Kova burcu Yeniay'ı gerçekleşiyor..Gerçekçi ve belirli bir hedefin üstüne gitme tutkunuzun yoğun olacağı bu dönemde; kendinizi tanıtmak, topluluklar içinde yer almak gayet kolaydır. İşte bu kolaylık size maddi getiriler sağlayabilir.

Kafanızın içindeki bazı projeleri önemli kişilerle bir araya gelerek paylaşmak; onların desteğini alarak parasal anlamda güç kazanmak ta yine bu günün size hediyesidir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder