Facebook Ailesi

Custom Search

26 Aralık 2016 Pazartesi

Hande Kazanova Terazi Burcu 2017

Terazi Burcu

Hande Kazanova Terazi Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumları

2017 yılı sizin yılınız olacak Sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. 12 yılda bir gelen  çok önemli bir dönem içindesiniz. Hayatınızın birçok alanında istediğiniz şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Hazırlandığınız konuları devreye sokabilir, şans rüzgârını arkanıza alarak  hayatınızda önemli bir dönemi başlatabilirsiniz.

Bu yıl kararlı ve disiplinli bir şekilde atılacak adımlar  işlerinizde size büyük bir ilerleme sağlayabilir. Hem Jüpiter’den, hem de Satürn’den olumlu etkiler alıyorsunuz. Yakın çevrenizle ilgili meselelerde uğraştığınız ve bunaldığınız noktalarda hayat size güzel sonuçlar ve açılımlar sunabilir. Bu sene her zamankinden daha kolay, daha rahat ve daha etkili hareket edeceksiniz.

İŞ/PARA/KARİYER


26 Şubat’ta oluşan parçalı Güneş tutulması sizin iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. bu tarihten sonra işinizle ilgili konularda sürpriz gelişmelere gebesiniz. 3 Nisan’da iş ve hizmet alanlarınıza kayan Venüs, iş hayatınızdaki kadınlarla olan ilişkilerinizde sıkıntılar yaratabilir.

10 Nisan’da Merkür ortaklaşa parasal alanlarınızda gerileyecek. 20 nisan’a kadar alacak-verecek işlerinizi iyi kontrol edin. 11 Mayıs’taki dolunay itibarıyla elinize bir para geçebilir ya da parasal konularda çeşitli hassaslıklar yaşayabilirsiniz.

SEYAHATLERİNİZ HIZLANACAK


21 Haziran’dan sonra kendinizi işte göstereceksiniz. Önemli insanlarla bir araya geleceksiniz. iş hayatınızdaki her tür başlangıç ve karar için 24 Haziran’daki yeniayı kullanmalısınız. Temmuz ayında kariyerinizdeki güzel oluşumlar dikkat çekiyor. 5 Temmuz’da seyahatlerinizi hızlandıracağınız ve değişik yerler görmekten mutlu olacağınız bir döneme giriyorsunuz. 10-12-1320 Ağustos’ta çevrenizden alacağınız güzel teklif ve desteklerle önemli işlere imza atabilirsiniz.

EKİMDE ELİNİZ BOLLAŞACAK


10 Ekim’den sonra 1 yıl boyunca parasal konularda şansınız yüksek olacak. Maddi olarak eliniz bollaşıyor. 17 Ekim’den sonra ticaret hayatınız hızlanabilir. istediğiniz yatırımları yapmak açısından harika bir dönem. 3 Aralık’ta Merkür satış, reklam, pazarlama ve iletişim alanlarında sıkıntıları ortaya çıkarabilir. 23 Aralık’a kadar bu alanlarda önemli anlaşmalardan ve başlangıçlardan kaçının.

AŞK/EVLİLİK/İLİŞKİLER


10 ocak civarında sevdiğiniz insanla anlaşmak  kolay olmayabilir. 28 ocak’taki yeniay aşk  hayatınızla veya varsa  çocuğunuzla ilgili kararları karşınıza getirebilir. Her türlü başlangıcı bu dönemde yapabilirsiniz. 7 Şubat ve sonrasında aşkı daha fazla konuşmaya başlayacaksınız. 11 Şubat’taki Ay tutulmasında oldukça şanslı etkiler altındasınız. Aşk hayatınızda fırsatlarınız  yüksek olacak. Şans size  sosyal çevrenizden, arkadaş ortamlarınızdan gelecek.

İLİŞKİLERİNİZ GÜzELLEŞECEK


4 Mart’ta Venüs ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızda gerileyecek. 3 nisan’a kadar sevdiğiniz insanla anlaşmanız kolay olmayacak. 28  Mart’ta oluşan yeniay, özel hayatınızdaki kararları karşınıza getirecek ama Venüs’ün  gerilemesi bittikten sonra karar almaya özen gösterin.

28 nisan ve sonrasında ilişkileriniz güzelleşecek. Yeni fırsatlar doğacak, ilişkinizde  özgürleşme arzunuz artacak. 18 Ağustos’taki parçalı Ay  tutulması, aşk hayatınızı tetikleyecek. Bu tutulmaya denk  gelen günlerde aşk hayatınızda hareketlenmeler oluşabilir. Aşk hayatınızla ilgili önemli  kararlar alabilirsiniz. 13-15-18  Eylül tarihlerinde sosyal çevrenizin size takdim edeceği  ve karşınıza getireceği bir aşk ayaklarınızı yerden kesebilir.

ÖNEMLİ KARARLAR DEVREDE


5 Ekim’de gerçekleşecek dolunay, özel hayatınızda  önemli konuları ve kararları karşınıza getirebilir. Birkaç gün  boyunca özel hayatınızda stresli oluşumlara açık olacaksınız.  partnerinizin hayatındaki birtakım oluşumlar ve değişimler sizin hayatınızı da etkileyebilir.  Bu süreçte ilişkinizde önemli  kararlar devrede olacak.

SAĞLIK


26 Şubat’ta gerçekleşen Güneş tutulması, sağlık  alanlarınızı tetikleyecek. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen göstermeniz gereken bir dönem  içindesiniz. 12 Mart’ta oluşan dolunay sinirlerinizi gerebilir. Bir olayın önemli bir detayıyla veya içyüzüyle karşılaşabilirsiniz. Kadersel temalar altındasınız.

Sağlığınıza ve yakın çevrenizin sağlığına dikkat etmelisiniz. Hayata karşı negatif yaklaşmayın. 17 Mart da sizi zorlayabilir. 22 Eylül itibarıyla kendinize olan güveniniz yerine geliyor. Rahat bir nefes alacak ve  kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Sağlığınızdaki güzel  ve gözle görülür gelişmeler sizi çok mutlu edebilir.

EĞİTİM


20 Mayıs itibarıyla kimliğinizi eğitimsel konulara kaydıracaksınız. Yeni kararlarınız ve eğitimsel konulardaki başlangıçlarınız için 25 Mayıs’taki yeniayı kullanabilirsiniz. 9 Haziran’daki dolunay, eğitim hayatınızda önemli sonuçları karşınıza getirebilir.

13-20-21 Haziran’da eğitim konularında şanslısınız. 5 Kasım itibarıyla eğitime olan düşkünlüğünüz artabilir. Daha kolay öğrenecek, okul hayatınızda istekli olacak ve kendinizi gösterebileceksiniz. Kasım sonuna kadar sınavlarınızda güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder