Facebook Ailesi

Custom Search

25 Aralık 2016 Pazar

Hande Kazanova Yengeç Burcu 2017

Yengeç Burcu 2017

Hande Kazanova Yengeç Burcu 2017 Yıllık Burç Yorumları


SEVGİLİ YENGEÇLER, 2017’de hayalini  kurduğunuz ve sahip  olmayı çok istediğiniz bir gayrimenkul devreye girebilir. Emlak alım satım işlerinizden kazancınız yüksek olabilir.Ailenizi ve yuvanızı genişletmek ve geliştirmek isteyeceksiniz. İş ve hizmet alanlarınızda ne yapılması gerektiğini artık biliyorsunuz.

Geçtiğimiz  senelerde üzerinize  gelen konular, ertelediğiniz problemler ve  günlük akışınızdaki düzensizlikler 2017’de iyimserlik rüzgârıyla  daha kolay atlatılabilir. İşinizde sizi neyin mutlu edip etmediğini anlayacaksınız. Bu dönemde kendi üzerinizdeki disiplini iyi bir şekilde  sağlamalı ve hayatınızı, günlük akışınızı  bir düzene oturtmalısınız. O zaman hem özel hayatınızı hem de iş konularınızı dengeleyebilirsiniz.

İŞ/PARA/KARİYER


11 Şubat’taki Ay tutulması maddi konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. Uzun zamandır uğraştığınız bir ev veya miras meselesi sonuca kavuşabilir ve elinize para geçebilir. 28 Ocak’taki yeniayla birlikte finansal konuları planlamak adına uygun bir dönem başlayacak. Projelerinize destek bulacaksınız.KARARLARINIZI UYGULAYIN


4 Mart’ta ve sonrasında patronlarınızla olan ilişkilerinizde sıkıntılar baş gösterebilir. 12 Mart’ta oluşan dolunay, başlattığınız işlerin karşılığını almak açısından iyi olabilir. 28 Nisan’da sürpriz bir parasal teklif karşınıza gelebilir.

24 Haziran’daki yeniay sizin zamanınız. Girişilecek projeleri ve kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Emlak alım satım işlerinizi 14 Temmuz gibi halledin. 7 Ağustos’taki parçalı Ay tutulması, ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. 21 Ağustos’taki tam Güneş tutulmasıyla güzel gelişmeler yaşanabilir. 14 Kasım’da seyahatlerinizde dikkatli olun. 6-13-15-16 Aralık da işiniz açısından olumlu tarihler olacak.

AŞK/EVLİLİK/İLİŞKİLER


OcAK ayına özel hayatınızın detaylarıyla giriş yapacaksınız sevgili Yengeçler ve  yükseleni Yengeç olanlar. 10 Ocak’ta eşinizle veya eşinizin ailesiyle  dış ortamlarda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.20-23 Ocak’ta gelecek planlarınız  devreye girebilir. 11 Nisan’daki dolunay, dikkatinizi aile hayatınıza yöneltmenizi sağlayabilir.

Sizin  ve eşinizin ailesi arasındaki meseleler bu  dönemde artabilir. 11  Mayıs’ta aşk önem  kazanıyor. Arkadaşlarınızın çöpçatanlıklarıyla karşılaşabilir,  gireceğiniz çevrelerde aşkın karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

AŞKTAN YANA ŞANSLI BİR YIL


9 Haziran’dan sonra ev, aile ve yuva alanlarınızda oldukça  şanslı ve fırsatlı bir döneme giriyorsunuz. 10-12-13 Ağustos, ev  alım, satım, yer değiştirme, ailevi konulardaki parasal gelişmeler anlamında oldukça şanslı günler. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla 2-3-10 Ekim tarihlerinde kısa vadeli planlarınız devrede olacak.

10 Ekim’de Jüpiter aşk  evinize geçecek. Bu tarihten  sonra bir sonraki yılın ekim ayına  kadar aşk hayatınızda ve çocuğunuzla ilgili konularda önemli şanslarla karşılaşacaksınız. Yalnızsanız 18- 26 Ekim’de biriyle  tanışabilir, bir ilişkiye adım atabilir veya var olan ilişkinizde kendinizi gerçekten mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. 9 Aralık’ta eğlenceli bir dönem başlıyor. Keyfe, aşka ve varsa çocuğunuza daha fazla  enerji harcayacaksınız.  Bir yandan da aralık  ayındaki iş yoğunluklarınız  sizi tüketebilir.

SAĞLIK


Yıl boyunca stresten  uzak durmalı, ufak tefek  adımlarla beslenmenizde yeni bir sayfa açmalısınız. 21 Nisan’dan sonra  sağlığınızı çok fazla zorlamamalısınız. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli  tutmalı, vitaminlerinizi  ihmal etmemelisiniz.

Akciğerlerinize ve solunum yollarınıza dikkat edin. Alerjiler artabilir. 4 Haziran’dan sonra  sağlığınızda gözle görülür düzelmeler yaşanabilir. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir dönem başlayacak. 3 Aralık’ta sağlık evinizde gerileyen Merkür eski sıkıntıları ve problemleri karşınıza getirebilir.

EĞİTİM


26 Şubat’ta, Balık burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmada, eğitimle ilgili faaliyetleriniz hızlanabilir. 7-9 Mart’ta sınavlarınızda veya kurslarınızda kendinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. 10 Eylül’den sonra eğitime ve öğrenmeye ilginiz artıyor. Eski sorunları geride bırakmaya heveslisiniz. Eğitim alanlarınızdaki yeni dönem ve kararlar 20 Eylül’de başlayacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder