Facebook Ailesi

Custom Search

4 Aralık 2016 Pazar

İkizler Burcu Ocak 2017 Yorumu

İkizler Burcu

İkizler Burcu Ocak 2017 Aylık Burç Yorumları

Bu ay iletişime fazlasıyla önem vermelisiniz. Neticelendiremediğiniz konularda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Kendinize olan güven duygunuzu daha fazla geliştirmeli ve olayları planlarınızı daha geniş bir perspektiften değerlendirmelisiniz. Ocak ayında kişisel gelişime önem verebilirsiniz.

Özel yaşamınızda huzur ve güven duygusunu yaşamaya başladığınız şanslı günlerdesiniz.. Olgun ve pozitif yaklaşımlarınız çevrenizdeki insanları bir hayli şaşırtacak. 

12 Ocak 2017 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor. Kendinize olan güveninizin her geçen gün daha da güçlenmesiyle iş hayatınızda yerinde çıkışlar sergileyecek insanların beğeni ve desteğini alarak rahatlıkla ilerleyebileceksiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz paylaşımlarınız olmalı kiminle nerede ne konuştuğunuza gizliliğe önem verin.


15 Ocak 2017 tarihinde, fikir ve projelerinizin uygulamaya geçmeden önce başkalarının kulağına çalınırsa zor durumda kalabilirsiniz.

Özel yaşamınızda olumlu gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Sadece duygularınızla değil mantığınızın da sesine kulak vererek tercihlerinizi belirlerseniz mutluluğun keyfini çıkarabilirsiniz.

22 Ocak 2017'de işleriniz planladığınız gibi ilerleyecektir. Yapmanız gereken hiçbir şeyi ertelemeden hareket edin. Özel hayatınızda ise duygusal paylaşımların yoğun olacağı hoş bir gün sizleri karşılamakta. Birlikte olduğunuz insanın tüm sevgisini size yöneltmesi ilişkinizde var olan problemleri tamamen ortadan kaldıracaktır.

25 Ocak 2017'de beraberliği olmayan İkizler bugün karşı cinsin ilgisi sizi rahatsız edici boyutlarda olabilir tepki vermek yerine karşınızda ki insanı tanımaya çalışmanız sizler için daha iyi sonuçlar getirecektir.İş arkadaşlarınızdan birinden gelecek ilginç bir teklifle şaşırabilirsiniz. Bilginiz dışında yeni bir konuya bir anlık hevesle yaklaşmanız olumlu sonuçlar getirmeyebilir.

28 Ocak 2017 Kova burcu Yeniay'ı gerçekleşiyor.. Yeni fikirler, yeni projeler üretebilirsiniz. ürettiğiniz ve severek yaptığınız işten bol kazanç elde edebilirsiniz. İnanırsanız mutlu bir dönem sizi bekliyor..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder