Facebook Ailesi

Custom Search

3 Aralık 2016 Cumartesi

Koç Burcu Ocak 2017 Yorumu

Koç Burcu

Koç Burcu Ocak 2017 Aylık Burç Yorumları

2017 yılına hızlı ve güzel bir başlangıç yapıyorsunuz sevgili koçlar, 8 Şubat 2017 tarihine kadar Merkür gerilemesi devam ediyor. Yılın ilk haftası oldukça yoğun ve tempolu olacak.. Kariyer hayatınızda yenilikler için içinizdeki ışığa güvenerek emin adımlar atacaksınız.. Özellikle 10 Ocak 2017 tarihinden sonra yen, girişimlerde bulunabilir araştırmalar yapabilirsiniz..

Bugün birlikte çalıştığınız insanlarla üstün gelmek mücadelesi yerine işbirliği içinde hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Kendi fikirlerinize muhalefet edilmesini boyun eğdiriliyormuş hissine kapılmadan değerlendirirseniz tabi ki haklarınıza saygılı olmaları kaydıyla istediğiniz ilerlemeyi kaydedersiniz. Maddi konularda ise dikkatli davranmalı ve hemen karar vermemelisiniz.

12 Ocak 2017 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor. İş ve eğitim hayatınızda resmi konularla ilgili sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için uğraşabilir başarılı sonuçlar alabilirsiniz. İş hayatınızda pozitif yaklaşımlarınız finansal konularda takdire şayan bir başarının altına imza atmanızı sağlayabilir ve umutlarınızın gerçeğe dönüşebilir.


17 Ocak 2017 tarihinde, özel yaşamınızda ise aile ve yakınlarınızla ilgili sağlık sorunlarının sona ermesi ile rahat bir nefes alacaksınız. Kendinizi geliştirebileceğiniz alanlara yönelebilir farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz insanla iletişiminiz oldukça kuvvetli olacağı için birlikteliğinize yeniden hayat verebilir ve resmileştirebilirsiniz. Yüreğinizin sesini dinleyin ve sevginizi sabrınızla birleştirerek aşkınız için var gücünüzle mücadele edin.

Bu ay işinizle ilgili tüm planlarınızı yapmalı ve maddi gelirlerinizi kendinizi mesleki anlamda geliştirmeye yönelik eğitimler içinde kullanmalısınız. Özel yaşamınızda sevdiklerinize sahip çıkmanız muhteşem duyarlılığınız sayesinde yıkılmaz bir kalenin içinde mutluluğunuzu pekiştireceksiniz. İlahi adaletin gerçekleşeceği özel zamanlardasınız…

28 Ocak 2017 Kova burcu Yeniay'ı gerçekleşiyor.. Keyifli bir döneme işaret etmekte. Kişisel bakımınızı ve ruhsal enerji çalışmalarını bugün yapabilirsiniz. Eşiniz sevgiliniz çocuğunuz la birlikte olun ve yüreğinizden geçen her şeyi ifade edin aşkın huzurun keyfine varın. İş hayatınızda yaratıcı yetenekleriniz her geçen gün ön plana çıkmaya devam edecek. Sevdikleriniz sizi yaşamınızın her alanında cesaretlendiriyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder