Facebook Ailesi

Custom Search

7 Aralık 2016 Çarşamba

Yay Burcu Ocak 2017 Yorumu

Yay Burcu

Yay Burcu Ocak 2017 Aylık Burç Yorumları

Deneyimlediğiniz zorlukların farkındasınız. Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız sizi engelleyen tavırlarınızdan insanlardan uzaklaşacağınız bir sürecin başlangıcındasınız. Ailenizi ilgilendiren konularda her zamankinden daha hassas olmalı yaşanan olaylar ne kadar sinir bozucu olsa da dengeleri korumayı sağlamalısınız. Kariyerinizle ilgili hiçbir şeyi ertelememeli ve yeteneklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz.

Özel yaşamında beraberliği devam edenler gerçeklerden kaçmadan sorunların üzerine gitmeli aşılacağına inanıyor ve birlikte olduğunuz insanı seviyorsanız mücadele etmekten vazgeçmemelisiniz. İlişkisi olmayan Yaylar ise arkadaşları aracılığı ile romantik bir birlikteliğe adım atabilirler.

12 Ocak 2017 tarihinde Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor. Sağlık problemleri olan Yay’lar olumlu haberler alabilir ve rahatsızlıklarınızdan tamamen şifa bulabilirsiniz. İş hayatınızda ise sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizin bir davanız varsa ve hakkınızı arıyorsanız olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz.


 Fiziksel olarak kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Duygusal konularda yapacağınız ani çıkışlar karşıt fikirlerle çatışmaları arttırabilir. Sakin davranın ve olayları sadece kendi tarafınızdan değil karşınızdakilerin yönünden de ele almaya çalışın. Uzlaşmacı tavrınızla yaşananları dengeleyebilirsiniz.

Fiziksel çekiciliğinizin hayranlık uyandıracaksınız.. Bu gelişme aşk hayatınızda da olumlu etkileri müjdelemekte. İş hayatınızda finansal konularda haklarınızı aramanız ve takipçisi olmanız gereken bir dönemdesiniz.. Uzun zamandır beklediğiniz zam bugünlerde gelebilir ve yeni bir terfi alarak kariyerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

28 Ocak 2017 Kova burcu Yeniay'ı gerçekleşiyor.. Sürekli yapmak istediğiniz bir işle ilgili gelişmelerden haberdar olacağınıza işaret etmekte. Bu durum size iyi ki böyle bir işin içinde yer almadım dedirtebilir. Acele kararlar vermeden bilmediğiniz iş sahalarından uzak kalmalı var olan şartları iyileştirmek için mücadele etmelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder