Facebook Ailesi

Custom Search

31 Ocak 2017 Salı

1 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
Maddi içerikli fırsatlar söz konusu olabilir ama detaylı şekilde incelenmesi gerekiyor. Bazı anlaşmaların üzerinden geçmeli ve hangi hizmetlerinizle fayda sağlayabileceğiniz konusunda olabildiğince yaratıcı olmaya özen göstermelisiniz. Bazı değişiklikler yapmak istiyorsanız, gerçekten önemli nedenleriniz olup olmadığı üzerine kafa yormanızda fayda var.

BOĞA
Her gün görüşmek zorunda olduğunuz kişilerle ilişkilerinizde oluşan bazı durumların nedenleri üzerine daha detaylı düşünmelisiniz. Tartışmalara yol açmamak için, daha dikkatli yaklaşımlarda bulunmanızda da fayda var. Tecrübelerinizden faydalanarak evinizi veya işinizi ilgilendiren konuları daha kolay ele alabilirsiniz.

İKİZLER
Bazı konulara getireceğiniz farklı yaklaşımlarla özgün bir kişi olduğunuzu gösterebilirsiniz ama size ters düşen kişilere de hazır olmalısınız. Anlayışlı ve şefkatli yaklaşımlarınız, size karşı harekete geçen kişileri saf dışı bırakmanıza yardım edecektir. Olaylara basit, zekice ve klasınızı bozmadan yaklaşmanız durumunda istediğinizi almanız daha kolay olabilir.

YENGEÇ
Evinizde daha rahat etmenizi veya bazı olaylar açısından daha verimli olmanızı sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Motive olmanız durumunda rekabet veya mücadele gerektiren alanlarda ilerlemeniz daha kolay olacaktır. Kararlarınızı gerçeklere dayandırmanız ilerleme ve büyümeyi hızlandırabilir.

ASLAN
Yaşam tarzınızda veya harcamalarınızda yapacağınız değişiklikler alışılmadık yollarla, ekstra kazançlara neden olabilir. Başınızdaki problemleri azaltacak veya sürdürülmesi gereken bazı şeylerden vazgeçilmesine yardım edecek kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.

BAŞAK
Her konuda katılımcı ve aktif olmanız, bazı konularda sesinizi duyurmanıza veya daha fazla görünür olmanıza yardım edebilir. Bazı tavsiye ya da önerileriniz sizi diğerlerinin önüne geçirebilir veya ayrışmanızı sağlayabilir. Olumlu adımlar atabilirsiniz.

TERAZİ
Yaşadığınız kişilerle ilişkinizde veya evinizi ilgilendiren konularda daha dikkatli adımlar atmanız gerekebilir. Kelimelerinizi dikkatli seçmeli ve konuşurken zarif olmaya çalışmalısınız. İşleri doğru şekilde ele almanız durumunda, olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

AKREP
Özel yaşamınızla ilgili konuları dikkatle ele almalısınız. Yeni işbirliklerini veya ilişkileri destekleyen teklif, jest, yardım ya da davetler söz konusu olabilir. Bazı kişilerin söyleyeceği veya söylediği şeyler, ileride pişmanlık duyacağınız duygusal tepkiler vermenize neden olabilir.

YAY
Harcamaları artırmadan yapabileceğiniz ne varsa yapabilirsiniz. Gerekçi olmayan varsayımlara göre değil, somut bilgilere dayalı seçimler yapmanızda veya kararlar almanızda fayda var. Eskiden tanıdığınız bazı kişiler size ilginç seçenekler sunabilirler. Romantizm size iyi geliyor ve daha iyi bir kişi olmanızı sağlıyor.

OĞLAK
Çevrenizdeki kişilere saygıyla yaklaşmalı ve gerçekçi çözümler getirmelisiniz. Ancak, sizi yavaşlatacak ya da yolunuzda ilerlemenizi engelleyecek ekstra görev ve sorumluluklardan kaçınmanız gerekiyor. Alışılmadık bazı teklifler hayatınızı bambaşka bir noktaya çevirebilir. Başarılarınızı sevdiğiniz kişilere birlikte kutlamak isteyebilirsiniz.

KOVA
Başka şeylerle ilgilenmek yerine görev ve sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekiyor. Her şeyi kontrol altında tutabilirseniz bazı tartışmalardan kaçınmanız mümkün olabilir. Ne yapmak istediğinizi ve seçimlerinizi yüksek sesle dile getirmeniz, sizi kontrol etmelerini engelleyebilir. Hayatınızı daha güzel ve yaşanır hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz.

BALIK
Ne dilediğinize dikkat etmelisiniz. Yanlış nedenlerle imajınızı güçlendirmeniz durumunda, otorite konumundaki kişilerle veya resmi kurum ya da kuruluşlarla ilişkilerinizde çıkmazlar oluşabilir. Gerçekleri görmezden gelmemeli ve oyunu kuralına göre oynamalısınız. Evinize, ailenize, varsa çocuklarınıza odaklanmalı ve keyifli zaman geçirmeye çalışmalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder