Facebook Ailesi

Custom Search

9 Ocak 2017 Pazartesi

10 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

10 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu


KOÇ
Özel kişilere sevginizi ve anlayışınızı göstermelisiniz. Kıskançlığa veya inatlaşmaya bağlı uyumsuzluklar ya da anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Bu durumu doğru yöneterek eğlenebilirsiniz belki ama en iyisi dengeyi sağlamak.

BOĞA
Bilgi ve tecrübenizden faydalanılmasına izin vermeniz durumunda olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Karşı karşıya olduğunuz sorunları çözmenize yardım edecek olumlu çözümleriniz olabilir. Duygularınızı paylaşmalısınız.

İKİZLER
Maddi ya da sağlıkla ilgili konularda yapacağınız seçimlerde veya kararlarda etkili olabilecek bilgi veya haberlere ulaşmak araştırmalar yapabilirsiniz. Gerçekçi olmayan sözler vererek kendi kendinizi sınırlandırmamalısınız. Sağlığınızı veya diyetinizi ihmal etmeyin.

YENGEÇ
Başkalarının peşinden gitmek yerine kendi planlarınızı uygulamalısınız. Yalnız başınıza neler yapabileceğinizi ispat ederek saygı görmek isteyebilirsiniz. Karşılıklı eşitliğe ve adalete önem vermeniz ilişkilerinizi güçlendirmenizi sağlayabilir.

ASLAN
Kısa bir yolculuk, yeni şeyler öğrenmenizi veya bazı işleri farklı yöntemlerle ele almanızı sağlayabilir. Bazı kişilerin sizi rahatsız eden tavırlarının gününüzü bozmasına ya da hedeflerinize karışmasına izin vermemelisiniz. Planlarınızı kimseyle paylaşmayın.

BAŞAK
Aklınıza gelen birtakım fikirler geçmişte birlikte olduğunuz ya da çalıştığınız kişilerle tekrar bir araya gelmenizi veya ilginç işbirliklerini gündeme gelebilir. Evinizi ya da ailenizi ilgilendiren konularda harekete geçmeniz durumunda sorunları çözebilirsiniz.

TERAZİ
Bazı konularda değişiklikler yapılması gerektiğini düşünüyorsanız, diğerlerinin değil, kendi eksiklikleriniz üzerine düşünmelisiniz. Duygusal anlamda size zarar verebilecek kişilerle tartışmalar söz konusu olabilir. Bugün kendi başınıza çalışarak başarmaya çalışmanız, yararınıza olabilir.

AKREP
Başkalarına yardım edebilmek için elinizden geleni yapmalısınız. Olaylara farklı yaklaşımlarınız ve getirdiğiniz çözümler size duyulan saygıyı artırabilir. Ancak, kendinizi ağırdan satmalı, değerinizin anlaşılmasını sağlamalısınız.

YAY
Daha önce gitmediğiniz yerleri ziyaret ederken veya alışılmadık kişilerle diyaloglarınız esnasında dikkatli olmanızda fayda var. Bazı konularda detayları dile getirmemeniz ya da evrakları beyan etmemeniz durumunda duygusal problemlerle uğraşabilirsiniz.

OĞLAK
Motivasyonunuz ve enerjiniz herkesin sizi takip etmesini sağlıyor. Beklenmedik olayların ya da istenmeyen değişikliklerin sizi durdurmasına izin vermemelisiniz. Sizi istediğiniz yere taşıyacak yoldan ayrılmayın. Farklı yollardan gitmek hayal kırıklıklarına neden olabilir.

KOVA
Yıkıcı ve kavgacı değil, yapıcı ve anlayışlı olmaya çalışın. Hemen sonuca varmamalısınız. Söylenenleri dikkatle dinlemeniz durumunda olumsuz görünen şeyleri olumluya çevirme şansınız olabilir. Aşk hayatınız ön planda ve gelişmeler olumlu tavırlar geliştirmenize neden olabilir.

BALIK
Diğerleri için neler yapabileceğinize odaklanmalısınız. Sonuçta siz de bu sayede istediğinizi alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmanız, diğerlerini etkilemenizi ve fikirlerinizi yansıtmanızı sağlayacak fırsatlara kavuşmanızı sağlayabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder