Facebook Ailesi

Custom Search

10 Ocak 2017 Salı

11 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ
Evinizde veya işyerinizde sizi manipüle etmeye çalışan kişiler söz konusu olabilir. Ne yapacağınıza veya ne yapmayacağınıza siz karar vermelisiniz. Olayları öfkelenerek çözemezsiniz. Daha anlayışlı olmalı, mantıklı çözümler getirmelisiniz. Sevgi temalı ilişkileri besleyecek planlar size iyi gelebilir.

BOĞA
Sizi endişelendiren bazı durumlarda yardıma hazır olursanız olaylarda fark yaratma şansınız olabilir. Planlarda oluşacak kaçınılmaz değişikliklerle ilgili katkılarınız, akraba veya arkadaşlarınızın sizi takdir etmesine neden olabilir. İş hayatınızla ilgili bir yenilik ilgi çekici olabilir.

İKİZLER
İnsanların hayatınıza karışmasına izin vermemelisiniz. Daha sağlıklı bir hayat yaşamak için neler yapabileceğinize odaklanmalısınız. Günü daha verimli geçirmenizi sağlayacak planlar yaparsanız olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler var.

YENGEÇ
Yaratıcılığınızı kullanmanız veya fikirlerinizi dile getirmeniz durumunda yaşam koşullarınızı geliştirebilecek düzenlemeler söz konusu olabilir. Bu sayede yapmaktan hoşlandığınız şeylere daha fazla zaman ayırma şansınız da doğabilir.

ASLAN
Bazı kişilerin kararsızlıklarına veya belirsizliklere rağmen planlarınızı uygulamayı sürdürmelisiniz. Hiç kimsenin size ne yapacağınızı söylemesine izin vermemelisiniz. Öfkelenmeyi bırakmalı, stresli durumlara sakin yaklaşmalı ve sevdiğiniz şeylerle vakit geçirmelisiniz.

BAŞAK
Sizi rahatsız eden şeyler varsa, bunu yüksek sesle dile getirebilir ya da bitirilmesi gereken işleri tamamlayabilirsiniz. Olaylar netlik kazanınca sizinle aynı şeylerden zevk alan kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

TERAZİ
İşle ilgili araştırmalar yapmanız durumunda, ilginç konular gündeme gelebilir veya özgeçmişinizi güncellemeniz bazı alanlarda işinize yarayabilir. Değişiklik size iyi gelebilir ve askıda kalan sorunların çözülmesini sağlayabilir.

AKREP
Kendinizle veya evinizle ilgili konulara daha fazla zaman, emek ya da para harcamanız durumunda olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Pazarlık kabiliyetiniz size istediğinizi almanızı sağlayabilir. Yapılacak anlaşmalar, tamamlanması gereken resmi veya finansal konular söz konusu olabilir.

YAY
Bazı evrakların üzerinden geçmemeniz durumunda önemli detayları atlayabilirsiniz. Evinizde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz ama harekete geçmeden önce seçimlerinizden etkilenecek kişilere de danışmanızda fayda var.

OĞLAK
Niyetlerinizi yaratıcı şekilde ortaya koymanız durumunda üzerinde yoğunlaştığınız anlaşmalar lehinize dönebilir. Samimi olmaya çalışmanızda fayda var. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz ön planda.

KOVA
Başkalarına yardım etmek isterken kendi sağlığınıza zarar vermemelisiniz. Planlarınızı ve duygularınızı samimi şekilde dile getirmeniz durumunda sizi seven kişilerin yardımınıza koştuklarını göreceksiniz. Yalnız başınıza ilerlemeniz gerekmiyor.

BALIK
İş hayatınıza veya dış görünümünüze ya da imajınıza katkısı olacak değişiklikler yapmanız durumunda sizi çok olumlu etkileyecek işlere zaman ayırabilirsiniz. Beklenmedik kaynaklar kanalıyla maddi fırsatlar ya da kazanımlar söz konusu olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder