Facebook Ailesi

Custom Search

11 Ocak 2017 Çarşamba

12 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumu

Koç
Önümüzdeki beş gün içerisinde, kendinizi gösterme isteğiniz artıyor. Yaratıcılık gerektiren işlerinizi, aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren alanlarda istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Ancak, bazı konular da sonlanabilir.

Boğa
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklarda hassasiyetler söz konusu olabilir ya da maddi başlıklı alanlarda bazı başlıklarda sonuç almaya başlayabilirsiniz. Düşüncelerinizi ortaya koyarken ısrarcı olmamalı, tartışmalara girmemelisiniz.

İkizler
Yaşanabilecek yeni gelişmeler hayata farklı şekilde yaklaşmanıza veya yeni bir amaç edinmenize yardım edebilir. Yakın çevrenizden kişilerin (akrabalar, kardeşler, kuzenler, komşular gibi) yaşamlarında oluşabilecek problemlerle ilgilenebilirsiniz.

Yengeç
Önemli konumdaki kişilerle önemsediğiniz ve parlak fikirlerinizi ya da planlarınızı paylaşabilirsiniz. Fikirlerinizi kazanca çeviremeseniz de, insanların dikkatini çekmeniz takdir görmenizi sağlayabilir. Veya sevdiğiniz bazı kişilerle sorunlarınızı çözme fırsatı yakalayabilirsiniz. Maddi başlıklı konularda ise bazı hassasiyetler söz konusu olabilir.

Aslan
Stresli durumlar söz konusu olabilir veya siz kendinizi stresli hissedebilirsiniz. Başarılarınızla göz doldurmak isteyebileceğiniz, imajınızı güçlendirebileceğiniz veya olumlu görüşmeler yapabileceğiniz günlerdesiniz. Bazı konular sonlanabilir veya sonuçlanabilir. Hayati kararlarınız söz konusu olabilir.

Başak
Sizden gizli yürütülen işler, arkanızdan çevrilen olaylar ortaya çıkabilir. Uzun süreli fikir ve düşünceleriniz tamamen değişebilir. Sevme ve sevilme ihtiyacınız yüksek olabilir ya da rüyalarınızda artış yaşayabilirsiniz.

Terazi
Daha fazla sosyalleşebilir, kültürel birikimi olan kişilerle bir araya gelebilir, entelektüel tartışmalarda ve fikir alışverişlerinde artış yaşayabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde esnek olmanızda fayda var.

Akrep
İmajınızı, kariyerinizi, iş hayatınızı veya toplum içerisindeki duruşunuzu ilgilendiren alanlarda sonuç alabilirsiniz veya bazı konular sonlanabilir.

Yay
Pazarlama, halkla ilişkiler, seyahat, eğitim, hukuk veya medya başlıklı konularda bazı neticeler devreye girebilir, hassasiyetler oluşabilir, yeni kararlar alınabilir ya da bazı alanlarda sonlanmalar yaşanabilir.

Oğlak
Bazı kişilerle açık açık konuşmak, duygu ve düşüncelerinizi bilmesini sağlamak isteyebilirsiniz. Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda (kredi, borç alacak, eşinizin gelirleri, miras, kart ödemeleri, sigorta, vergi, nafaka, burs, komisyon gibi) problemli durumlar söz konusu olabilir.

Kova
Hayatı ve ilişkilerinizi sorgulayabileceğiniz günlerdesiniz. Önümüzdeki beş gün içerisinde, bazı planlarınızda değişiklikler yapmanız gerekebilir. Yer değişikliği, evlilik, ortaklık ve ikili ilişkilerinizle ilgili kararlar ve olaylar gündeme gelebilir.

Balık
İş hayatınızla ilgili olaylar ya da meydana gelen hoş olmayan durumlar rahatsızlık verebilir. İş hayatınızı daha fazla ciddiye almanız gerekebilir. Sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder